Opinie KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. J.

Opinie

, 09 lipca 2025

Wieloletnia współpraca przebiega bardzo dobrze, rzadko się zdarza, żeby nie wyegzekwowali polubownie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Szybka i skuteczna windykacja należności. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dwa tygodnie temu zlecilem odzyskanie 24 tyś zl (niezaplacona faktura) i juz mam cala naleznosc na koncie. Bardzo polecam firmę KPD.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

300 tysiecy wierzytelnosci sciagniete w 5 miesiecy. ogromna skutecznosc, swietny kontakt, profesjonalizm... mozna pisac w samych superlatywach. polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

FACHOWO i rzetelnie, zdecydowanie polecam wszystkim tę kancelarię
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Profesjonalizm i fachowosc, przydatna i szybka porada prawna, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

CIAGLE NACHALNE TELEFONY DNO
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

reklamuja sie jako najlepsza windykacja i chyba jest w tym sporo prawdy. szybko odzyskany dlug i co najwazniejsze - zgodnie z prawem. polecam !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

szybka windykacja należności, doskonały kontakt, polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz KPD Wiejak i Wspólnicy Sp. J.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi