Opinie Kreft Włodzimierz. Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mega nieuczciwy człowiek, który wyłudza pieniążki, zwodzi klientów, nie wykonuje usługi zgodnie z umową, o czasie już nie wspomnę, zawyża koszty mimo wcześniejszych ustaleń. moje auto nie zostało wyposażone w części na które pan dostał nie małą kwotę w zamian za to uszkodził auto pousuwał niektóre z części próbując wyłudzić na nie kolejne pieniążki. WSZYSTKIE OSOBY POSZKODOWANE PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Mam problem z tym panem proszę podać meila


, opublikowano ponad 10 lata temu

No coz mozna powiedziec o "garazowym" warsztacie - jesli sadzicie ze zaoszczedzicie to czeka was rozczarowanie - feacet ewidentnie nastawiony na zysk nie na zadowolenie klienta, z terminowoscia tez bardzo slabo - auto odebrane dlugo po terminie a auta zastepczego nie ma. Praca wykonana w miare dobrze ale za to za cene prawie jak w auoryzowanych serwisach. Faktycznie z wlascicielem dogadac mozna sie tylko do momentu kiedy nie pojawiaja sie problemy - np jak sie juz klient upomina o zwrot naprawionego auta!! Ogolnie slabo
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

witam ta osoba ktora to pisala chciala wyludzic pieniadze od mojego warsztatu naprawialem ten pojazd z godnie z poleceniem te 2 opisy to jedna osoba pozdrawiam wszystkich moich klijetow
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

1

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jest żałosny Nie umie robić popsuł mi auto a kasę to by chciał dużo nikomu nie polecam oddać tam auta
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

czytjąc waszą opinie oddałem jemu auto teraz załuje terminy do bani usługa żałosna facet sie nie zna na robocie kontakt dobry do czasu jak auta nie zostawisz potem koszmar zastanów sie zanim zostawisz tam auto ja załuje a poprawki po nim wyniosa wiecej jak przed naprawa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

super warsztat

, opublikowano ponad 12 lata temu

super warsztat caly czas jest tam duzo klijetow ceny w miare
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam warsztacik

, opublikowano ponad 13 lata temu

Robiłem tam moje Volvo V70 po niedawnej stłuczce, ogólnie mówiąc jestem zadowolony, zrobili dobrze(nie moge sie przyczepić) i za rozsądną kasę. właściciel też elastyczny jeżeli chodzi o terminy więc polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opel vectra

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam. auto ładnie pomalowane oraz odnowione :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

naprawa

, opublikowano ponad 14 lata temu

Miała to być szybka dokładna naprawa, teraz moje auto jest w innym warsztacie, -brak mocy-poklejona taśmą kierownica-dziura w nadkolu-brak pokrywy INTERCOOLERA -brak akumulatora i pokrywy-wycieraczki pryska tył a wyciera przód-nie działa regulacja lamp przód-bez zgody wymontował głośno-mówiący-cieknie woda z chłodnicy-gruchoce coś pod kokpitem. CENA WYŻSZA NIŻ W UMOWIE-POLICJA MI NIE POMOGŁA WIEC IDE DO SĄDU.-TRAGEDIA.ZA NAPRAWE USTEREK ŻĄDA EKSTRA ZAPŁATY.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Nie polecam tej firmy.Zleciłem malowanie,a odebrałem auto w żłym stanie.Zostałem oszukany.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Roman

, opublikowano ponad 15 lata temu

Ostrzegam przed tą firmą wszystkich potencjalnych klientów! w tej firmie zostaniecie oszukani,ja po samochód musiałem jechać z ochroną bo właściciel nie chciał go wydać-zarządał duzo wyższej zapłaty.Samochód odebrałem z zaciekami i nawet paliwo spuścili-żałosne!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kreft Włodzimierz. Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi