Opinie Kurp Zbigniew. Zakład naprawy sprzętu RTV

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Nie wiedziałem, że naprawia też aparaturę pomiarową. Bez problemów naprawił mi scopometer znanej firmy. W serwisie zaśpiewali mi kilka tysięcy za naprawę, a Pan Zbyszek zmieścił się w dwustu złotych!!! Byłem mile zszokowany!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Nie znam w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Oleśnicy lepszego fachowca. Tak na prawdę w ogóle nie znam... Wszystkim BARDZO POLECAM, bo wiem, że zawsze pomoże i jest zawsze uczciwy do bólu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Fachowiec najwyższej klasy. Jeszcze takiego nie spotkałem, choć sam jestem wykształconym elektronikiem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kurp Zbigniew

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam pana Zbyszka każdemu nie raz mi pomógł juz ma naprawde pojęcie o tym co robi , pełen profesjonalizm i przede wszystkim bardzo uczciwy człowiek !!! Polecam każdemu kto ma problem ze swoim sprzętem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Najlepszy fachowiec w Oleśnicy. we wszystkich zakładach w mieście próbowałem naprawić mój telewizor, ale nikt sobie nie poradził. Pan Zbyszek naprawił mi następnego dnia, a i cena była przystępna. SZCZERZE POLECAM NAJLEPSZEGO FACHOWCA!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Serwis RTV

, opublikowano ponad 15 lata temu

Pierwszy raz spotkany PROFESJONALISTA w Oleśnicy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Moim zdaniem naprawia długo, nie raczy powiadomić klienta o napotkanych podczas naprawy problemach, trzeba wydzwaniać i dowiadywać się. Jednak jak się zadzwoni to wszystko ładnie tłumaczy, jest uprzejmy. Zdobycie niektórych podzespołów jest dla Pana Zbyszka bardzo trudne, pomimo długiego stażu. Wydawałoby się że taki fachura poradzi sobie ze wszystkim. Niestety mojego sprzętu nie dał rady zrobić...

Fachowość, a możliwość zdobycia części w dzisiejszych czasach, to dwie różne rzeczy. A i cena za naprawę też jest ważna. Naprawiam sprzęt u Pana Zbyszka od kilkunastu lat i wierzę Mu. Zawsze profesjonalnie wytłumaczy, czy naprawa jest opłacalna, albo czy części są nieosiągalne czy nie. Nie spotkałaam lepszego fachowca, a próbowałam w wielu zakładach tej branży. Szczerze poilecam i pozdrawiam Pana Zbyszka.


Czy Znasz Kurp Zbigniew. Zakład naprawy sprzętu RTV? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi