Opinie Lecznica Dla Zwierząt. Mirosław Kado
Opinie
Doxhim Cylfus Lanli , opublikowano ponad 9 lata temu
Ox Matmux Lusnorod , opublikowano ponad 9 lata temu
Etso Haxlus Belex , opublikowano ponad 11 lata temu
AgnieszkaNasielsk , opublikowano ponad 12 lata temu
Telome , opublikowano ponad 12 lata temu
Zawsze taki był. Taki charakter. Zawsze odnosiłem wrażenie, że nie za bardzo lubi właścicieli zwierząt, bo często kiepsko opiekują się swoimi pupilami (wiadomo, ksiązki drogie, a czytanie poza tym boli) i mają głupie pytania. Ale co do pracy, to raczej nie miłem zastrzeżeń, choć takie podejście do klienta jest niedzisiejsze. Dobry weterynarz przede wszystkim dopieszcza właściciela i pozwala mu się wykosztować, żeby spotęgować wrażenie dobrego leczenia.
Michał M. , opublikowano ponad 14 lata temu
Katarzyna Rudnicka , opublikowano ponad 14 lata temu
Maksymiuk , opublikowano ponad 14 lata temu
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Pewnie głowa polityką zajęta... albo jedno albo drugie.