Opinie Lecznica Dla Zwierząt. Mirosław Kado

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Doskonały fachowiec, empatyczny,pochodzący fachowo do zwierzęcia. Uratował życie mojej suczce,z poswieceniem zrobił w nocy operację w czasie weekendu. Wszystkim kochajacym swoje zwierzeta polecam tego lekarza. Dziś takich ludzi jak Dr K. jest mało. Ceny przystepne. Dziękuję Panie Doktorze. Elżbieta J.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Niesamowity człowiek, niesamowite serce do zwierząt. Nigdy nie odmówi pomocy. Uratował życie mojemu psu i to za niewielką cenę. Polecam z całego serca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Lakoniczny to fakt, ale właściwe diagnozy i leczenie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wspaniały człowiek ,znający się na rzeczy .Uratował naszego Barona ,pies miał Babeszioze kilka godzin i byłoby po psie .Dzieki doświadczeniu pana doktora i szybkiej diagnozie możemy dalej cieszyć się naszym Pupilem .Dziękujemy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Dzisiaj pierwszy raz byłam u Pana doktora ze swoim psem. Facet jak facet normalny nie odczułam sympatii ani antypatii normal. Człowiek leczy zwierzęta i musi się na tym skupiać wiec nie będzie deliberował z właścicielami. U nas jak skończyła się wizyta powiedział co i jak sama również zdałam parę pytań na które uzyskałam odpowiedz. Dla mojego pieska był bardzo delikatny . Moja ocena bdb. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pies, chory kręgosłup

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry lekarz, wyleczył mojego pieska z paraliżu kręgosłupa tylnego. A prawie już umierał i nie chodził Może nie sprawia wrażenia miłego ale do zwirząt podchodzi z ogromnym sercem i wiedzą. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Niemiły

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo niemiły.. źle odnosi się do właściciela zwierzaka. Sprawia wrażenie że każdy klient który wchodzi zawraca mu głowę. Bardzo mało mówi podczas badania, a i po badaniu nie wytłumaczy dokładnie tylko trzeba się dopytywać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Pewnie głowa polityką zajęta... albo jedno albo drugie.

Zawsze taki był. Taki charakter. Zawsze odnosiłem wrażenie, że nie za bardzo lubi właścicieli zwierząt, bo często kiepsko opiekują się swoimi pupilami (wiadomo, ksiązki drogie, a czytanie poza tym boli) i mają głupie pytania. Ale co do pracy, to raczej nie miłem zastrzeżeń, choć takie podejście do klienta jest niedzisiejsze. Dobry weterynarz przede wszystkim dopieszcza właściciela i pozwala mu się wykosztować, żeby spotęgować wrażenie dobrego leczenia.


Porządny weterynarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Naprawdę polecam - tanio i porządnie, prawidłowe diagnozy u wszystkich moich zwierząt, pełna fachowość.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

najlepszy weterynarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

dr Kado leczy moje psy i koty od lat, mam do Niego pelne zaufanie, leczenie zwierzakow to jego pasja, ma wspaniale podejscie do zwierzat, nigdy nie odmawia pomocy, jest bardzo kompetentny. zawsze korzystam z Jego uslug. ceny w gabinecie sa przystepne. dla mnie to wzorowy weterynarz. polecam wszystkim :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Drogi

, opublikowano ponad 14 lata temu

Nie polecam tego weterynarza gdyż zdziera pieniądze z ludzi a na dodatek źle zdiagnozował chorobę u mojego Psa. Oczywiście kasy nie oddał a byliśmy u niego wielokrotnie. Nie polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

WSPANIALY WETERYNARZ TRAFNIE STAWIA DIAGNOZY ,CO NAJWAZNIEJSZE TANII!!!


Czy Znasz Lecznica Dla Zwierząt. Mirosław Kado? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi