Byłam w gabinecie na młodzieżowej, zarówno na badaniach USG jak i badaniach medycyny pracy. Obie Panie doktor bardzo kompetentne. Wizyty przeprowadzone w miłej atmosferze, bez patrzenia na zegarek. Pan z rejestracji także bardzo pomocny. Uważam TopMedico na jeden z niewielu pewnych gabinetów w Zamościu.
Dr Jagiełło jest świetnym specjalistą w dziedzinie medycyny pracy. Jej profesjonalne podejście i troska o zdrowie pracowników to standard, który każdy doceni. Potrafi z humorem wytłumaczyć zawiłości medycyny, przez co wizyty u niej są nie tylko pożyteczne, ale i miłe. Polecam
Oczywiście w przemiłym towarzystwie Pani Doktor Jagiełło, szybko i sprawnie dostałam swoje orzeczenie lekarskie z medycyny pracy. Pochwalę także dobry sprzęt i wystrój gabinetu.
Bardzo profesjonalna wizyta u Pani Doktor Beaty Jagiełło. Prawdziwy lekarz medycyny pracy z powołania - kompleksowe badanie okresowe do pracy bez stania w kolejkach.