Opinie Licencjonowany Gabinet Kosmetyczny Elżbieta Kaczmarek - Skamira

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pani Elżbieta pełen profesjonalizm. Jestem pół roku po zrobieniu kreski górnej, tylko jedna bezpłatna korekta. Przed zabiegiem otrzymałam dokładne instrukcje. Decyduję się na kolejny makijaż permanentny - kreska dolna. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

makijaż permanentny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Makijaż permanentny mam zrobiony po raz drugi u Pani Elżbiety. Na wszystkie moje pytania otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, wszystkie informacje dotyczące zabiegu Pani Elżbieta przekazała mi przed jego wykonaniem, na bieżąco informowała mnie o tym co i jak będzie robiła. Rysunek i sposób wykonania konsultowała ze mną w najmniejszym szczególe. Podczas zabiegu czułam się bezpiecznie a przed wyjściem dostałam maść do smarowania brwi i bardzo szczególowy opis jak należy ją stosować. Jestem bardzo zadowolona z efektu (poprzedni makijaż robiłam prawie 5 lat temu) i teraz też efekt jest super. Sama to widzę i słyszę opinie koleżanek. Polecam ten gabinet, brawo Pani Elżbieto!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Gabinet Skamira

, opublikowano ponad 13 lata temu

nie mogę się zgodzic niepochlebnym komentarzem, mam pięknie i super starannie zrobiony makijaż permanetny, samo przygotowanie i dobieraniu koloru i kształtu trwało godzinę, wszsytkie wytyczne otrzymałam spisane na kartce, zostałam też poinformowana o konsekwencjach niestosowania sie do nich, dostalam takze darmowe kosmetyki do stosowania po zabiegu, pani Elżbiecie i jej pracownikom absolutnie nie można odmówic profesjonalizmu i troski o klientki
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

gabinet

, opublikowano ponad 13 lata temu

do Pani, Katarzyny W-jesli nie stosuje sie wskazań po zabiegu i szoruje twarz dzien po to cudów nie bedzie.....
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

nie polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Makijaż permanentny mi zepsóła- leci po opini nic innego. nie polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Mysle że osoba która robi takie błedy ortograficzne ,nie powinna sie wypowiadac na forum bo wstyd. Ja robilam u p.Skamiry rok temu i jestem bardzo zadowolona ....Opinia mówi zreszta za nią,,,jest specjalistką w tym co robi.


Świetny Gabinet Kosmetyczny

, opublikowano ponad 15 lata temu

Dziewczyny znają się świetnie na swojej pracy. Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do klienta. Mają też swoją stronę www o której nie wiedziałam :) http://skamira.pl/
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Licencjonowany Gabinet Kosmetyczny Elżbieta Kaczmarek - Skamira? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi