Opinie Look-Medica dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas

Opinie

fuszerka

, opublikowano ponad 11 lata temu

Te pizytywne opinie to chyba pani dr sama sobie pisze. Śmierdzi to na odległość.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

gabinet look-medica

, opublikowano ponad 13 lata temu

Byłam tam na zabiegach depilacji laserowej i wszystko jest ok. Także polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

lookmedica

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam lipolizę iniekcyjną. Bardzo skuteczny zabieg, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej. Mi wystarczyły trzy zabiegi. Pozdrawiam użytkowników portalu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

klinika

, opublikowano ponad 13 lata temu

tak jak Aneta również mi odpowiada mezoterapia. akurat ja korzystałam z bezigłowej. muszę przyznać, że skuteczny zabieg. wyrazy poparcia dla reszty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

LOOK-MEDICA DR N. MED. MAGDALENA ADAMIAK-KARDAS

, opublikowano ponad 13 lata temu

Miałam wypełnianie zmarszczek botoksem . Wszystko fachowo w miłej i przyjaznej atmosferze
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zabieg

, opublikowano ponad 14 lata temu

Mezoterapia jak najbardziej mi odpowiada, gabinet zadbany i w ogole panuje tam ciepła i miła atmosfera.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

usuwanie zmarszczek

, opublikowano ponad 14 lata temu

Byłam na usuwaniu zmarszczek i jestem bardzo zadowolona. Wszystko ładnie zadbane i dopilnowane. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Look-Medica dr n. med. Magdalena Adamiak-Kardas? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi