Opinie Macro-Tex. Sprzedaż Drewna, Kominków i Przędzy Dziewiarskich

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Profesjonalna firma, drewno jest suche tak jak było mówione, zawsze można się umówić i przyjechać do firmy,aby obejrzeć drewno i zawsze można poprosić o zmierzenie wilgotności drewna (posiadają wilgotnościomierze). Kupuję już wiele lat w tej firmie i GORĄCO POLECAM !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Uważać na tę firmę rozmawiałem z Panią mówiłem wyraźnie skończyło mi się drewno i potrzebuję suche na już Pani zapewniła drewno suche kilkanaście procent wilgotności, cena droga 250zł mówię jak suche biorę. Transport owszem zgodnie z ustaleniami ale drewno wilgotność od 23% do ponad 30% mierzone po całej nocy w domu i po nocy w komórce. a mówiłem wyraźnie że kupiłem w Castoramie i że mokre i najlepsze że z Castoramy wilgotność nie przekracza 16% i cena sporo niższa. A nie wspominając o ilości drewna 16 paczek według Pani to metr przestrzenny mi wyszło wymiarowo że zapłaciłem za 2mp a dostałem raptem 1,3mp jak za 500zł drogo NIE POLECAM !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadzam się w pełni z opinią.Pani arogancka ,drewno wilgotne a ceny wysoki.Ogólnie nie polecam tej firmy.


kupujesz kota (drewno) w worku

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pomimo dobrej jakości drewna nie polecam nikomu spółki Macro-Tex. Za uzgodnioną dostawę i cenę za metr przestrzenny otrzymałem finalnie 0,6 metra przestrzennego. Podczas reklamacji napotkałem arogancję i zostałem obrażony. "Firma" stosuje wybieg pakowania drewna w worki i dostarcza w sposób, który w pierwszym momencie nie daje możliwości stwierdzenia dostarczonej ilości. Strzeżcie się tej "firmy" ze Zgierza, ul.Podgórna 2b jeśli za np metr przestrzenny brzozy nie chcecie w efekcie zapłacić 330 zł a za metr buczyny 400 zł. Mnie okradziono !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

drewno

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo polecam tę firmę. Profesjonalizm a przede waszystkim dobra jakość drewna/wszystko jest połupane i równej długości/.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

drewno

, opublikowano ponad 14 lata temu

Gorąco polecam zakupy w tej firmie. Jakość drewna taka o jakiej mówią właściciele suche to suche ,a mokre to mokre. Nie ma katpgorii drewno przesuszone, przewiane itp. Szczapy równe , nie ma wałków. Gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

drewno kominkowe

, opublikowano ponad 14 lata temu

Kupiłam drewno suche i o dziwo było suche. Metry zgodnie z normami i co ważniejsze nie musiałam prosić o dokument sprzedaży u nich to normalne że jest.Nie lubię już teraz kupować okazji ponieważ pomaga się czarnej lub szarej strefie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Drewno kominkowe

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zakupiłem 1 mp i po dokładnym ułożeniu wyszło 0.8. Jestem bardzo zadowolony ponieważ nie płaciłem za burty samochodu. Tak mierzą inne firmy mp.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

1 mp to 0,6 mp

, opublikowano ponad 15 lata temu

Według tej firmy 1 metr przestrzenny drewna kominkowego (tak sprzedają klientowi) to 0,6 metra przestrzennego. Uważajcie abyście nie zostali oszukani.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Pomimo dobrej jakości drewna nie polecam nikomu spółki Macro-Tex. Za uzgodnioną dostawę i cenę za metr przestrzenny otrzymałem finalnie 0,6 metra przestrzennego. Podczas reklamacji napotkałem arogancję i zostałem obrażony. "Firma" stosuje wybieg pakowania drewna w worki i dostarcza w sposób, który w pierwszym momencie nie daje możliwości stwierdzenia dostarczonej ilości. Strzeżcie się tej złodziejskiej "firmy" ze Zgierza, ul.Podgórna 2b jeśli za np metr przestrzenny brzozy nie chcecie w efekcie zapłacić 330 zł a za metr buczyny 400 zł. Mnie okradziono !


Czy Znasz Macro-Tex. Sprzedaż Drewna, Kominków i Przędzy Dziewiarskich? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi