Opinie Macro-Tex. Sprzedaż Drewna, Kominków i Przędzy Dziewiarskich
Opinie
Vusber Saxni Sugerbex , opublikowano ponad 9 lata temu
Cisek , opublikowano ponad 14 lata temu
Julia , opublikowano ponad 14 lata temu
Jula , opublikowano ponad 14 lata temu
Sadura , opublikowano ponad 14 lata temu
Wojciaszek , opublikowano ponad 15 lata temu
Pomimo dobrej jakości drewna nie polecam nikomu spółki Macro-Tex. Za uzgodnioną dostawę i cenę za metr przestrzenny otrzymałem finalnie 0,6 metra przestrzennego. Podczas reklamacji napotkałem arogancję i zostałem obrażony. "Firma" stosuje wybieg pakowania drewna w worki i dostarcza w sposób, który w pierwszym momencie nie daje możliwości stwierdzenia dostarczonej ilości. Strzeżcie się tej złodziejskiej "firmy" ze Zgierza, ul.Podgórna 2b jeśli za np metr przestrzenny brzozy nie chcecie w efekcie zapłacić 330 zł a za metr buczyny 400 zł. Mnie okradziono !
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Zgadzam się w pełni z opinią.Pani arogancka ,drewno wilgotne a ceny wysoki.Ogólnie nie polecam tej firmy.