Opinie Magodoncja - Dentysta Praga, Stomatologia Praga południe

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

5/5 bardzo polecam. Dostałam się jeszcze tego samego dnia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam ze szczerego serca!!! Szczególnie dla osób panicznie bojących się jakichkolwiek nawet najdrobniejszych zabiegów, którzy mają uraz po poprzednich specjalistach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jest to miejsce na najwyższym poziomie, w którym od samego wejścia czułam się zaopiekowana zarówno przez stomatologa, asystentkę, a nawet panie recepcjonistki. Wszyscy bardzo mili, rzeczowi i co najważniejsze profesjonalni!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zakończone leczenie pod opieką ekipy z magodoncja. REWELACJA, gorąco polecam. Wszyscy uśmiechnięci wszyscy życzliwi
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Polecam ten gabinet. Z każdej usługi jestem zadowolony. Lekarze bardzo się starają, aby zabiegi przebiegły pomyślnie. Mam do tego gabinetu duże zaufanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zdecydowanie polecam ten gabinet!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Pani dr Magdalena K. jest wspaniała osobą, świetnym fachowcem i zdecydowanie zna się i kocha swoją prace. Polecam z całego serca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Można by się rozpisywać w pozytywach. Naprawdę ludzie na poziomie. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Myślałem, że zakładanie aparatu w moim wieku (52) już nie ma sensu, ale dzięki pani doktor Magdalenie Kowlaskiej-Lesak wiem, że byłem w błędzie. Przez cały okres leczenia byłem nastawiony sceptycznie, ale dwa dni temu zdjąłem aparat i teraz dziwię się dlaczego wcześniej się nie zdecydowałem. Polecam panią doktor!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam tych STOMATOLOGÓW ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pani doktor jest bardzo profesjonlanym ortodontą a pan dr Lesak sprawił, że mój mąż przestał się bać chodzić do stomatlogoa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Naprawdę wszystko bardzo fajnie. Przyjazna atmosfera i widać, że doktor Lesak lubi swoją pracę. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Słowami nie da się tego wyrazić jak dr Magda Kowalska ? Lesak potrafi zadbać o pacjenta. Po prostu super.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Magodoncja - Dentysta Praga, Stomatologia Praga południe? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi