Opinie Maniac-Gym A. B. H. Leszczyńscy

Opinie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetnie miejsce żeby poćwiczyć i się odprężyć. Ja akurat preferuję siłkę i basenik - dwa nierozłączne etapy moich ćwiczeń. Ludzie ogarnięci, trenerzy zawsze pomocni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

godziny otwarcia to jakiś żart


, opublikowano ponad 12 lata temu

Święta za pasem więc karnecik się przyda. Chodzę dopiero od paru dni ale wybór był słuszny, jak najbardziej polecam ? obsługa bdb, świetny sprzęt cardio, basen na miejscu, możliwość skorzystania z ułożenia diety i treningu + wizyta u dietetyczki. Znakomite dla osób które tak jak ja, chcą zrzucić kg, tym bardziej że idzie nowy rok i trzeba mieć postawienie :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 12 lata temu

polecam, bardzo dobry fitness club ze świetnymi trenerkami aerobiku, bardzo dobra dietetyczka na miejscu, możliwość skorzystania z ułożenia diety i zrobienia badania składu ciała, super!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 12 lata temu

siłownia naprawdę spoko, masa sprzętu dobrej jakości, trenerzy pod ręką, naprawdę karnet warty swojej ceny
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 12 lata temu

bardzo dobra siłownia i świetne cardio, dużo sprzętu, dużo stanowisk, czysto, sprzęt w dobrym stanie, jak najbardziej pozytywnie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 12 lata temu

Siłownia jest godna polecenia ze względu na jakość i ilość sprzętu, mało gdzie można tak dobrze wyposażoną siłownię trafic a już na pewno nie w B-stoku, polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym siłka

, opublikowano ponad 12 lata temu

siłka bardzo dobra i godna polecenia głównie z uwagi na ilość i jakość sprzętu, czystość, dobrych trenerów i bardzo fajny wybór karnetów :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 12 lata temu

całkowity plus za świetnie wyposażoną siłownię oraz najlepszych trenerów w mieście, polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 12 lata temu

polecam! trenerzy są świetni i dobrze przygotowania i utrzymany sprzęt na siłowni, dużo stanowisk nie trzeba nigdy czekać praktycznie, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym siłownia

, opublikowano ponad 12 lata temu

mają spore sale do ćwiczeń i naprawdę dobry i zadbany sprzęt, nie rozpada się w rękach jak w niektórych siłowniach, widać, że dbaja i to się chwali, plus też za basen na miejscu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Fitnessik + basen

, opublikowano ponad 13 lata temu

dla mnie super, jedyny klub fitness w b-stoku z basenem :) fajnie połączenie, do tego w cenie karnetu sauny, generalnie dla mnie nr 1
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

siłownia białystok

, opublikowano ponad 13 lata temu

siłownia jest w porzadku, w dobrej cenie karnet i na miejscu mam basen, niczego mi nie brakuje, do tego sauny w cenie karnetu i dietetyk na miejscu bez ograniczen to spore plusy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym

, opublikowano ponad 13 lata temu

jedyny fitness club z basenem w mieście to spory plus, do tego cena karnetu nie jest wysoka, a zajęcia są naprawdę fajne i w super atmosferze
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac białystok

, opublikowano ponad 13 lata temu

chodzę na siłkę i sobie chwalę! dużo sprzętu, dużo stanowisk, trenerzy pod ręka, tak samo w cenie karnetu dostep do dietetyczki i saun
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sprawdziłem sporo siłowni i ta jest chyba najlepiej wyposażona, bardzo dużo sprzętu, podział na sale, dobre cardio, sauny, dietetyk na miejscu i wszystko w cenie karnetu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

siłownia o.k. czystośc do poprawy

, opublikowano ponad 13 lata temu

dużo maszyn, fajni instruktorzy tylko dlaczego często brudno, coś popsute i te denerwujące zapachy przygotowywania posiłków przez personel, które rozchodzą się po wnętrzu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

siłownia maniac gym

, opublikowano ponad 13 lata temu

siłownia jest świetna, ma bardzo dobre wyposażenie i jest bardzo dużo stanowisk do ćwiczeń! dla mnie super, polecam w mieście najlepsza!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 13 lata temu

W Białymstoku chyba największy taki kompleks - siłownia, basen, cardio, squash, sauny, dużo miejsca i świetny sprzęt z karnetami w dobrej cenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym warszawska

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dla mnie bez zarzutu, siłownia jak się patrzy, dużo miejsca, bardzo dobry markowy sprzęt do ćwiczeń i dobra organizacja, w końcu klub organizuje czesto różnego rodzaju zawody także te na ogólnopolskim szczeblu i wyższym więc przygotowanie solidne i bardzo dobry trenerzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 13 lata temu

Siłownia bez zarzutu, nic dodać nic ująć, tylko ćwiczyć bo jest na czym. Na miejscu dodatkowo sauny, cały kompleks basenowy, trenerzy do pomocy i sporo innych dodatków.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac

, opublikowano ponad 13 lata temu

Maniac ma najlepszą siłownię moim zdaniem - duże sale do ćwiczeń, sprzęt dobrych firm, solidny, nie poniszczony, dbają o czystość na siłowni i w szatni, do tego sauna i trenerzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym białystok

, opublikowano ponad 13 lata temu

IMHO najlepsza siłka w mieście - ceny karnetów są dobre a do tego na miejscu masa rzeczy - kilka sal do ćwiczeń, trenerzy i dietetyczka do dyspozycji, fana sala cardio, do tego na miejscu sauny i basen!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maniac Gym

, opublikowano ponad 13 lata temu

Siłownia bardzo dobra, dla mnie numer 1 w Białymstoku. Duży plus za sauny, dostęp do kortu do squasha, basen, porady dietetyczne i sprawdzanie składu masy ciała. Pełna profeska!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maniac Gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

rewelacyjny klub. nowoczesny sprzęt, różnorodne zajęcia fitness, profesjonalna obsługa, dodatkowo basen na miejscu. rewelacja.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

doba mi się to, że wszystko czego potrzebujesz do treningu i relaksu znajduje się w jednym miejscu. Może nie jest to najwększy klub w jakim byłam, ale zdecydowanie najlepszy. To co tutaj zobaczyłem, przekroczyło moje najśmielsze wyobrażenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

siłownia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem zachwycony z siłowni, dużo sprzętu gdzie mogę pracować nad rozbudową masy mięśniowej, dawno tak dobrej siłowni nie było w Białymstoku, Oczywiście po ćwiczeniach siłowych idę na saunę , a później po lekkim odpoczynku basen, dla relaksu i na rozluźnienie mięśni. Polecam, świetne wyposażenie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Aerobik górą!

, opublikowano ponad 14 lata temu

Obecnie korzystam z zajęć pilates i... latino aerobiku - Zumba. Po You Can Dance jestem zafascynowana ta formą ćwiczeń. Po wyczerpującej pracy zawsze mam chęć na ZUMBA;)) Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

dla mnie siłka bardzo dobra, chyba dają najwięcej dodatkowych usług w cenie karnetu - dostęp do saun, siłki, sali cardio, basenu, porad u dietetyczki i wiele więcej - w Białymstoku numer 1!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maniac Gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

W mojej opinii - najlepiej wyposażona siłownia w Białymstoku, szczególnie uwzględniając dobrą cenę karnetu. Sala siłownia dobrze wyposażona, trenerzy do pomocy są, sala cardio bardzo dobra (chyba najlepsze na jaką trafiłem w ogóle). Na miejscu jest też basen i kilka saun, porady dietetyczne i badanie masy składu ciała miałem przy pierwszej wizycie zrobiona, pytania ws. ułożenia diety itd, trenerzy pomogli. Duży plus.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maniac gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

klubik fitness pierwsza klasa moim zdaniem - w białymstoku imho numer 1, za fajne zajęcia fitness, porady dietetyczne i sauny oraz basen, zresztą to jedyny salon z fitnesem i basenem na mieście, ale zdecydowanie warto polecam ! ! !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jak najbardziej Potwierdzam opinie przedmówców. Siłownia Maniac Gym jest chyba najlepiej wyposażoną siłownią w Białym stoku. Nizły klimat i atmosfera. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maniac Gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

Wybrałam Maniac Gym z tego względu, że to jedyne miejsce w mieście gdzie mogłam chodizć na fitness i w tym samym miejscu mieć pod ręką basen. I jestem zadowolona, uważam, że klub jest naprawdę fajny i tworzą go fajni ludzie, zarówno klienci jak i instruktorzy, panuje tam miła atmosfera i aż chce się ćwiczyć a to najważniejsze!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maniac Gym

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo dobra siłownia, z karnetem open dostęp do pełnego zaplecza - sala siłowa, sala cardio, basen. Polecam trenerów, bardzo dobre porady, miła atmosfera. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Maniac-Gym A. B. H. Leszczyńscy? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi