Opinie Maszynopisanie Regina Pikulska Regip

Opinie

spisywanie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Korzystam po raz kolejny. Super współpraca i co najważniejsze SZYBKO I DOKŁADNIE. Gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Przeczytałem, skorzystałem, będę korzystać nadal. No i są rachunki.


bez tematu

, opublikowano ponad 12 lata temu

Właśnie odebrałem tekst spisany i jestem niezmiernie zadowolony i szczęśliwy. Oj gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

spisywanie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo duży materiał z konferencji nagrany w kiepskiej jakości spisany mega profesjonalnie. Bezbłędnie i co najważniejsze w terminie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i oczywiście gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Spisanie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo profesjonalne podejście do wykonanej pracy. Szybko i dokładnie spisane z kasety. Bardzo gorąco polecam!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

SPISYWANIE

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo profesjonalna firma. Spisanie bardzo szybkie i dokładne. Gorąco polecam usługi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Potwierdzam


Opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Stary wywiad, na kasecie manetofonowej spisany bardzo rzetelnie i dokładnie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Maszynopisanie Regina Pikulska Regip? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi