naprawa forda
Sławek_001 , opublikowano ponad 12 lata temu
Oddalem samochod do tego serwisu z polecenia. Mialem nadzieje ze wreszcie znalazlem dobrego mechanika blisko domu. Przyznaje ze samochod byl do odebrania bardzo szybko. Nie dzialal nawiew wewnetrzny, chalasowal pasek i rolka od alternatora, byly do wymiany koncowka drazka, do zalozenia zamek maski i skrzynia na luzie chalasowala.... W ramach naprawy miala byc tez zrobiona geometria. Koszt ok 950zl za wszystko. Niby ok. zaplacilbym nawet wiecej byle miec w pelni sprawne auto. Po paru dniach wsiadam do samochodu ( normalnie nim nie jezdze bo to auto mamy) a tu okazuje sie ze: 1.Rolka i pasek zaczely znou chalasowac i okazalo sie ze nie byly nawet ruszone. 2.Po wymianie drazka i ustawieniu zbieznosci w zawieszeniu slychac metaliczne trzaski. 3.Nawiew wentylatora chalasuje i czuc jakis smar 4. Skrzynia dalej chalasuje... Jednym slowem auto zrobione na sztuke. Byle wyjechalo z warsztatu. Bo klienci sa widocznie glupi i nie powinni sie zorientowac ze sa oszukiwani. Ogolnie jestem bardzo zawiedziony. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!