Opinie Mechanika Pojazdowa Masan. Marcin Andrzejczak

Opinie

naprawa forda

, opublikowano ponad 12 lata temu

Oddalem samochod do tego serwisu z polecenia. Mialem nadzieje ze wreszcie znalazlem dobrego mechanika blisko domu. Przyznaje ze samochod byl do odebrania bardzo szybko. Nie dzialal nawiew wewnetrzny, chalasowal pasek i rolka od alternatora, byly do wymiany koncowka drazka, do zalozenia zamek maski i skrzynia na luzie chalasowala.... W ramach naprawy miala byc tez zrobiona geometria. Koszt ok 950zl za wszystko. Niby ok. zaplacilbym nawet wiecej byle miec w pelni sprawne auto. Po paru dniach wsiadam do samochodu ( normalnie nim nie jezdze bo to auto mamy) a tu okazuje sie ze: 1.Rolka i pasek zaczely znou chalasowac i okazalo sie ze nie byly nawet ruszone. 2.Po wymianie drazka i ustawieniu zbieznosci w zawieszeniu slychac metaliczne trzaski. 3.Nawiew wentylatora chalasuje i czuc jakis smar 4. Skrzynia dalej chalasuje... Jednym slowem auto zrobione na sztuke. Byle wyjechalo z warsztatu. Bo klienci sa widocznie glupi i nie powinni sie zorientowac ze sa oszukiwani. Ogolnie jestem bardzo zawiedziony. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

zawieszenie mi naprawiali. sprawnie i nie drogo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam, szybko, sprawnie i niedrogo. Robiłam u nich diagnostykę komputerową samochodu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

serwisowałem u nich klimatyzację. bezproblemowo. polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

MASAN - MECHANIKA POJAZDOWA ANDRZEJCZAK MARCIN

, opublikowano ponad 13 lata temu

Osobiście uważam, że świetnie wymieniają opony czy na letnie czy to na zimowe. Bardzo dobrzy fachowcy i rewelacyjne ceny. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

jak najbardziej polecam! szybko nie drogo i fachowo, ponadto przemili fachowcy , z uśmiechem podchodzą do klientów. polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

sprzęgło

, opublikowano ponad 14 lata temu

wymieniałem sprzęgło w tym warsztacie, wycenił dopiero po diagnozie; czyli tak jak być powinno. i naprawił w miare szybko. miejsce zadbane więc można też było poczekać na odbiór niestercząć w jakimś syfie. bardzo dobrze wspominam ten warsztat byanjmniej dlatego że nie był obciżążający dla portfela i dotychczas wsyztsko chodzi.. więc moim zdaniem godny polecenia warsztat
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Mechanika Pojazdowa Masan. Marcin Andrzejczak? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi