Opinie Medax-Trans Sc. Prywatne Pogotowie Lekarskie

Opinie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Witam. Przestrzegam WSZYSTKICH przed usługą transportową łódzkiej firmy Medax- Trans ul. Brzezińska.Dwa tygodnie temu doznałam szoku i upokorzenia. Ta firma to jw. wielkie dno, BRAK PROFESJONALIZMU DYSPOZYTORA wysyłajacego, zrójnowany, zardzewiały i przestarzały samochód - wewnątrz śmierdzący oparami benzyny do osoby starszej , leżacej z ranami , cierpiącej.. Jadąc 100 km do szpitala przeżyłam z mama istna tragedię. Chcę zaznaczyć ,ze nie mam pretensji do kierowcy i pomocnika - to nie oni są winni za sprzęt oraz za bezduszność kierownictaw. FIRMA DNO !!!! Nie boję się podpisać .. Jolanta Cudejko
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jak i wszędzie. Bywa, że załoga bardzo sympatyczna i pomogą, bywa i na odwrót. Kwestia szczęścia. Ale gdzie jest lepiej? Z pewnością nie w państwowym pogotowiu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

karetki nie spełniają standardów, bardzo duża rotacja pracowników ze względu na płacę. kierowcy jaki i ratownicy dyżurują nawet po 14 h dziennie przez 7 dni w tygodniu. nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Medax Trans Porażka

, opublikowano ponad 14 lata temu

Czekałam na nich w szpitalu Kopernika ponad 4h załoga karetki która przyjechałą to zwyczajni imbecyle!!! Nastepnym razem wezwę taksówkę!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

medax

, opublikowano ponad 15 lata temu

A ja jestem zadowolony bardzo z tej firmy, bo nigdy nie odmówiono mi tam pomocy. Zawsze chętnie pomogą, doradzą. Polecam Wszystkim, których olewa łódzkie pogotowie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dramat

, opublikowano ponad 15 lata temu

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Medax-Trans Sc. Prywatne Pogotowie Lekarskie? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi