Opinie Monolit. Zespół Szkół Prywatnych dla Dorosłych

Opinie

szkoła

, opublikowano ponad 13 lata temu

rewelacyjne podejście nauczycieli. służą swoją wiedzą, pomocą , radą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Monolit

, opublikowano ponad 14 lata temu

Dyplom Technika Usług Kosmetycznych po tej szkole, uprawnia mnie do prowadzenia własnej działalności w zakresie kosmetyki, pielęgnacji zdrowia i urody. Polecam wszystkim!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

monolit

, opublikowano ponad 14 lata temu

Witam, zapisałam sie do tej szkoły ze względu na obawy związane z maturą, kurs przygotowawczy do matury mi się naprawdę przydał, szczególnie z j.polskiego przygotowanie do ustnej było dobre, zdałam na 86 % co jest dla mnie sukcesem. Polecam ze względu na duże doświadczenie nauczycieli
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Szkoła na poziomie;)

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem tegoroczną abiturientka szkoły Monolit. Podjęłam naukę pełna obaw ponieważ edukację swoją skończyłam 10 lat wcześniej nie wiedziałam jak sobie poradzę, ale muszę przyznać, że nie było łatwo sprostać wymaganiom wykładowców,ale warto było. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

świetna szkoła

, opublikowano ponad 14 lata temu

bardzo fajna szkoła kończyłem tam 1,5 roczne technikum BHP. Nie ukrywam że również iż w tym charakterze znalazłem potem zatrudnienie. Polecma
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Najlepsza Prywatna Szkola

, opublikowano ponad 14 lata temu

W kazdej firmie musi byc zatrudniony specjalista odpowiedzialny za bezpieczenstwo pracy - inspektor BHP, dlatego skorzystalam z udzialu nauczania w szkole MONOLIT. Poleca - nauka trwa tylko 1,5 roku!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Monolit. Zespół Szkół Prywatnych dla Dorosłych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi