Opinie Morwas Wacław Wiśniowski Zakład Kamieniarski

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z wykonania nagrobka ,już drugi raz zamawiałam u Pana Wacława polecam wszystkim .Cena przystępna wykonanie bardzo dobre, termin krótki. Pozdrawiam Halina
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dziękuję za piękny Nagrobek dla babci!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam tą firmę! jestem zadowolony ze współpracy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Fachura, nic dodać nic ująć. Znaleziono dla mnie czas aby na spokojnie wszystko omówić, obejrzeć, wytłumaczyć. Dziękuję za dobrą robotę, efekt końcowy podoba mi się mocno! Zenek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam! Pan Wacław wszystkim zajmuje się profesjonalnie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Witam serdecznie! Dziękuję za wykonanie grobowca na Batowicach, wszystko pięknie wyszło, zgodnie z założeniami, tip top
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem bardzo zadowlony z usług Pana Wacława. A i ten nowy złoty kolor liter, pierwsza klasa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

witam. robilem u nich nagrobek i pare innych pierdolek. polecam! Wszystko tip top!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam tą firmę. Telefonicznie załatwione zza granicy przygotowany nagrobek na Święto Zmarłych. Sam niestety nie mogłem być obecny dlatego to było tak ważne. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dziękuję za przygotowanie nagrobka na święto zmarłych! Po wymianie attyki na przepiękną nową i naprawieniu wielu małych uszczerbków teraz bardzo mi się podoba! Pozdrawiam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dziękuję serdecznie za naprawę nagrobka na Rakowicach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dziękuję za piękny nagrobek! Wreszcie to godnie wygląda. Grębałów. Adam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Wacławem. Polecam! Pan zna temat jak własną kieszeń, to widać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zwróciłem się do zakładu kamieniarskiego M. z prośbą o wykonanie grobowca na Grębałowie, po długiej rozmowie i wielu dobrych radach ze strony Pana Wacława zdecydowałem się. I bardzo dobrze! Dziękuję bardzo za staranne wykonanie, czasowe i za dodatkowe bonusy, mała rzecz a cieszy. A sam grobowiec wygląda przepięknie! Góruje nad sąsiadami pięknem i majestatem!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dziękuję bardzo! Nagrobek okazały dokładnie taki jaki miał być!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dziękuję za fachowe wykonanie grobowca na Rakowicach w szybkim terminie na czym mi tak bardzo zależało. Bożena
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Serdecznie polecam tą firmę, fachowe podejście do klienta Pana Wacława zaskarbiło jemu moje serce! Dziękuję za pomoc w tych trudnych chwilach, dzięki Panu wszystko było bardziej znośne!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pan Wacław wykonał dla mnie grobowiec rodzinny, połozony w pieknym miejscu na grębałowie. Śliczny czarny kolor, złote litery, no po prostu świetnie wygląda i komponuje się z otoczeniem. Polecam firmę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Witam Panie Wacławie! Pragnę z całego serca podziękować za pracvę, którą Pan wykonał dla mnie! Wreszcie rodzinny grobowiec wygląda jak powinien. Renata z Podgórza
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam firmę oraz usługi Pana Wacława, nagrobek na święta już gotowy wszystko naprawione, nowe fugi, wyczyszczony, jak nówka!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam, grobowiec na Rakowicach dla mojej babci przeszedł moje oczekiwania, jest bardzo ok
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dziękuję bardzo, nagrobek wyszedł Panu pięknie i ekspresowo, pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Remont nagrobka wykonany przez Morwas bardzo szybko i dokładnie. widać ogromną różnicę. wszystkie ubytki zniknęły aż się świeci. Witold K
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Witam serdecznie, z całą chęcią polecam tą firmę, jedyna firma która nie zbyłą mnie, gdy zarówno okoliczności jak i miejsce nagrobka były problematyczne, dziękuję serdecznie za wysłuchanie i pomoc. Tomasz
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Serdecznie polecam ten zakład kamieniarski, kontakt ze mną był na najwyższym poziomie, od pierwszego telefonu wszystko szło załatwić, dogadać, płatności też na raty bezproblemowo rozłożone, polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Cieszę się, że decydowałem się na usługi tej firmy sposród konkurencji, po fakcie dopiero dowiedziałe się jak dobrze trafiłem, najlepsza firma w okolicy, polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo polecam ten zakład kamieniarski, Państwo opiekują się moim grobem już wiele lat, sam niestety nie mogę tego robić zze wzglęow zdrowotnych. Dziękuję za zroumienie i profesjonalizm
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Szczerze polecam ten zaklad kamieniarski, u Morwasa robilem nowy nagrobek dla mojej babci, zdecydowanie fachowe podejście
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam tą firmę, fachowe podejście do klienta! Beproblemowo wszystko załatwione!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję Panie Wacławie za wykonanie dla mojej rodziny grobowca, wszyscy są zachwyceni!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziś we wszystkich świętych oglądałem jak firma Morwas podniosła, naprawiłą i oświeżyłą mój nagrobek, wygląda to pięknie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Grobowiec wykonany przez tą firmę wygląda świetnie! O to właśnie mi chodziło, Chyba najładniejszy grobowiec na Grębałowie i to mój!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję za wykonanie pięknego nagrobka!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Sprzątanie i odświeżenie nagrobka wykonane z dnia na dzień po rozmowie telefonicznej, od nikogo innego nie mogłam się doprosić, dziękuję!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zamówiłem u tej firmy rozbiórkę starego nagrobka lastrykowego oraz postawienie nowego. Czarny granit wygląda cudnie, szczególnie fajnie prezentuje się duży poziomy krzyż. Obsypanie kamieniami, ławeczka postawiona. Pięknie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pry renowacji nagrobka firma wymieniła napisy, fugi, odświeżyła całokształt, obsypała kamieniem w koło aby błota nie było, pełen profesjonalim, polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Byłem zdziwiony tak szerokim wyborem nagrobków, właściciel osobiscie przeszedl sie ze mna na cmentarz doradzic w wyborze najlepszego dla mnie rozwiazania, pozytywnie zaskoczony!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Witam serdecznie. Własnie odebrałem nagrobek zamówiony w powyższej firmie. Całe zlecenie wykonane szybko, wszystko zgodne z ustaleniami, efekt końcowy bardzo ładny, ładniejszy niż się spodziewałem za tą cenę. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Wszystko (konserwacja, odnowa napisów, naprawa ubytku) przez telefon uzgodnione i wykonane bezproblemowo, ekspresowo, bardzo pozytywne wrażenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo pozytywne wrażenia, remont dwóch nagrobków wykonany w przyzwoitej cenie i na termin. Nowe litery wyglądają świetnie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zleciłem tej firmie opiekę nad grobowcem w ubiegłym roku, za każdym razem gdy pojwiam się na cmentarzu grobowiec aż lśni, zasługujecie na pozytywny komentarz panowie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję serdecznie za nagrobek Panie Wacławie, dziekuję też że mimo krótkiego czasu zgodził się Pan go wykonać
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Właśnie odebrałem duży nagrobek dla mojej mamy wykonany przez Pana Wacława, pragnę pochwalić podejście do klienta i skrupulatność wykonania, jestem bardzo zadowolony
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Świetna robota, gratuluję proesjonalizmu, grobowce od Morwasa najlepsze zdeydowanie pod wzgledem cena/jakość
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zlecenie wykonane ekspresowo, w cenie odpowiedniej, zdecydowanie polecam firmę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję za pomoc, doradzenie najlepszego rozwiązania w podejściu do dużego grobowca, który już stoi i wygląda pięknie. Polecam pana W.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję bardzo, nagrobek wyszedł Panu pięknie, pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Marcin

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zamówiłem podwójny nagrobek od firmy Morwas, wszystko w najlepszym porządku, czas i jakość wykonania, polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Doborowa ekipa w morwasie! żadnych problemów. szczerze polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Calkiem przyzwoicie wszystko wyszlo, dobrze wydane pieniadze, nie zaluje ani zlotowki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Przy okazji odświeżania nagrobka Pan wymienił fugi cementowe na silikonowe i usunął brzydkie zacieki. Duża dokładność przy pracy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Wprawdzie zamówiłem nagrobek standard ale i tak jest okazały, a przynajmniej dla mnie sprawia wrażenie solidnie wykonanego.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam zainteresowanym usługi firmy MORWAS Pana Wacława Wiśniowskiego. Profesjonalnie, niedrogo, solidnie oraz bardzo szybki termin realizacji, to było dla mnie wszystko, czego oczekiwałem. Jeszcze raz dziękuję Panie Wacławie. Klient z Bronowic
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Pochówek

, opublikowano ponad 12 lata temu

Profesjonalista ze starej, dobrej szkoły. Do tego uprzejmy i taktowny. Zamówiona usługa wykonana terminowo i solidnie. Ceny jak najbardziej akceptowalne. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo gorąco polecam! Wysoki profesjonalizm i solidność. Potrafią wykonać prace , których nie umiała wykonać konkurencja!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nagrobek

, opublikowano ponad 13 lata temu

Kontrahent z doświadczeniem na rynku i fachem w ręku. Usługa wykonana ekspresowo i solidnie. Cena konkurencyjna w porównaniu do innych firm. Gorąco polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nagrobek

, opublikowano ponad 13 lata temu

Szybko, tanio i solidnie. Polecam 100% zadowolenia
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nagrobek

, opublikowano ponad 12 lata temu

Gość mnie zaskoczył tempem wykonania naprawy nagrobka i fachowością Krótko mówiąc - szybko, tanio i solidnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

remont nagrobka

, opublikowano ponad 14 lata temu

Rewelacja, wszystko załatwiłam na telefon. Ekspresowe i fachowe wykonanie usługi - sprzątanie i konserwacje miałam gratis.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Wykonanie - bardzo dobre Czas - expres Cena - przyzwoita Obsługa - rewelacja(wszystko na telefon) Polecam M. Górka


Czy Znasz Morwas Wacław Wiśniowski Zakład Kamieniarski? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi