Opinie Multi Gastro Sp. z o.o. Sprzedaż i Serwis Urządzeń Gastronomicznych

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam. W końcu trafiłem na normalną firmę, która wie co sprzedaje, ma urządzenia na swoim magazynie i ma szybki serwis na który nie muszę czekać kilka dni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najlepsze ceny!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najlepsze ceny i super jakość urządzeń + pełne wsparcie - polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam. Kolejne udane zakupy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Najlepsza firma z jaką miałem styczność. Zamówiłem zmywarkę o 15tej na następny dzień koło południa była już u mnie nad morzem. Zmywarka super myje i była mega tania. Polecam Wszystkim!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Najlepszy serwis w mieście szybko tanio i rzetelnie, dodatkowo Pan Michał z serwisu to miły i kulturalny człowiek, który na spokojnie tłumaczy działanie urządzeń.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mówiąc ogólnie "Dziecinada" Wystawiają na swojej stronie w sklepie internetowym towar po atrakcyjnej cenie, którego nie mają na stanie. Potem kiedy już doszło do zakupu zamówienie potwierdzone, pieniądze wpłacone żądają dopłaty 100% wartości do tego co wcześniej zostało sprzedane. Po czym wycofują się jak dzieci odwołują transakcję. Dodam jeszcze że przed zakupem kilkukrotnie konsultowaliśmy telefonicznie zamówiony towar.nie polecam tej firmy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Multi Gastro Sp. z o.o. Sprzedaż i Serwis Urządzeń Gastronomicznych Firma

W ofercie posiadamy ponad 20 tysięcy produktów, każde zamówienie potwierdzamy wysłaniem proformy, w tej transakcji zdarzyło się, jeden produkt nie był dostępny, zaproponowaliśmy inny ale niestety był droższy, klient jeszcze tego samego dnia został poinformowany o zaistniałej sytuacji. Zawsze informujemy klientów telefonicznie o bieżącej dostępności. Nie ma takiej możliwości, aby klient do nas zadzwonił i dostał od naszej firmy informację że jakiś produkt jest dostępny skoro go nie było. Zawsze staramy się wyjść z problemowej sytuacji tak, aby klient był zadowolony i szkoda nam że w tym przypadku to się nam nie udało.


Piec konwekcyjno-parowy

, opublikowano ponad 15 lata temu

Super cena i jakość. Polecam tą firmę. Pełen profesjonalizm
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Multi Gastro Sp. z o.o. Sprzedaż i Serwis Urządzeń Gastronomicznych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi