Opinie Mura-Mańka Bożena, lek. stomatolog

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wraz z małżonkiem leczymy zęby w tym gabinecie już od 10 lat. Nigdy nie mieliśmy nic do zarzucenia ani żadnych uwag. Nasze dzieci tez się leczyły i nigdy nie było problemów bo Pani Doktor M. ma podejście do dzieci.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dobrze. zęby wyleczyła. wszystkie zdrowe
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam miła atmosfera, pani Bożena to dobry lekarz i fajna babka pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

NORMALNE CENY. Polecam Panią Doktor. Ma doświadczenie w swoim fachu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam. Szybko, sprawnie i bezbolesnie. Poza tym dobre ceny
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

WSZYSTKIE ZĘBY ZLE ZROBIONE,JEDEN MI POPRAWIAŁA I ZLE ZROBIONY DALEJ JEST ONA TYLKO NA KASE LECI
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

a ja chodzę do Pani Bożeny i jestem zadowolona nie mam żadnych zastrzeżeń jak trzeba to zostanie trochę dłużej zrobi od razu nie trzeba czekać kilka dni
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam Panią Bożenę! Świetna atmosfera w gabinecie, nie mam zastrzezenia do leczenia. Wszystkie plomby OK!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Myślałam że pani Bożena to dobry stomatolog jednak się pomyliłam. Z całego serca nie polecam. Poszłam do innego stomatologa z bólem zęba i okazało się ze wszystkie plomby były złe założone! Mało tego o mały włos uniknelam kanalowego leczenia... Teraz wszystkie zęby które pani Bożena mi 'leczyla' są w okropnym stanie. Dodam że aby potwierdzić diagnozę byłam u 2 stomatologów i każdy z nich potwierdził diagnozę że żeby do leczenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Jak sie myje ząbki, to się nie ma problemów. Polecam Panią Bożenę! Świetny stomatolog! Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkie plomby się trzymają! :))


Czy Znasz Mura-Mańka Bożena, lek. stomatolog? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi