Opinie NeoDentis Lekarze Stomatolodzy B.Szatan, R.Kucharski Sp.p

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Miałam straszny problem z zębami, które bardzo się psuły i miałam przebarwienia że mało się uśmiechałam. Po długich poszukiwaniach stomatologa poszłam do Pani Grażyny, zajęła się moimi ząbkami które są zdrowe i białe, teraz mogę uśmiechać się szeroko :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z efektu wybielania, D-Z-I-Ę-K-U-J-Ę!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dobry lekarz, fajny dobrze urządzony gabinet, rentgen na miejscu nie trzeba było nigdzie dodatkowo jeździć. Pani dr bardzo sympatyczna, szkoda tylko że w soboty jeszcze nie czynne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W NeoDentis już kilka razy uratowano mi zęba, solidnie wykonana praca i przede wszystkim dobre rozpoznanie sytuacji:) Super podejście do pacjenta, to także jest ważne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wizyta u stomatologa to dla mnie trauma ale nie tym razem , cały czas wiedziałam co będę miała robione i jak. Wyszłam super zadowolona mimo że z wypełnienia zrobiła się cała odbudowa zęba ale również dlatego że mam plan co dalej. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z usługi Pani Bożeny. Jest specjalistką w swojej dziedzinie, brak bólu przy wyrywaniu zęba. Na pewno jeszcze nie raz Panią odwiedzę. Serdecznie polecam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz NeoDentis Lekarze Stomatolodzy B.Szatan, R.Kucharski Sp.p? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi