Opinie Norbecka Renata, lek. med. Praktyka lekarska

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pani doktor to świetny fachowiec. Potrafi trafnie postawić diagnozę i wskazać co dalej. Nie naciąga na kolejne wizyty. Przy tym posiada bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam serdecznie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo miła Pani poswiecila mi bardzo duzo czasu i wyjasnila wszystko ! jak na wizyte dermatologiczną bylo bardzo milo ! Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

P.dr Renata N. to lekarz z duzym zaangazowaniem i checia niesienia pomocy,polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pozdrawiam dr Renatkę, ucieszył minie profesjonalizm lekarki i jej zaangażowanie. Brak kolejki , polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

zawsze wysłucha i nigdy nie skrytykuje. polecam:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Służy pomocą, cierpliwie tłumaczy. Gabinet dobrze wyposażony. Sympatyczna obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry dermatolog , spokojny, konkretny, rzetelny, niesie chęc pomocy pacjentce. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, wszystko wyjaśniła i przepisała tabletki które zaczynają działać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo profesjonalnie , duży zakres usług w przystępnych cenach
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

zawsze jestem zadowolona a nie mało się wycierpię na fotelu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jesli będę musiała kiedyś jeszcze iść na kolejną wizytę, to tylko do dr Renaty N. !! Szczerze polecam panią Dermatolog. Przemiła kobieta, a jej robota bardzo delikatna :) A i ceny konkurencyjne ?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

bardzo miła, konkretna Pani Dr trafiłam do gabinetu przypadkowo, miałam problem z uczuleniem na rękach - jestem miło zaskoczona jak sprawnie postawiła diagnozę. Pani Dr polecam Panią innym !!! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Profesjonalizm,duzy urok osobisty -bardzo dobry lekarz.Polecam jako dermatologa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pani Renata N. z CDM Medix zawsze pomoże i poradzi Dobiera bardzo dobre leki. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałam dodać, że ja również jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonywanych u Pani doktor Norbeckiej.Ja z kolei miałam wykonywany botox i efekt przerósł moje oczekiwania. Serdecznie polecam:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

pryszcze

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pani doktor Renata Norbecka pomogła mi w walce z uciążliwymi pryszczami. Widać, że ma bardzo dużą wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Według mnie bardzo dobry lekarz.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dermatolog

, opublikowano ponad 12 lata temu

kompetentna, doświadczona i świetny fachowiec. Bardzo polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dermatolog

, opublikowano ponad 12 lata temu

Po prostu bardzo inteligentna i bardzo doświadczona dermatolog. Szukałem takiej i znalazłem więc mogę polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

buźka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Rewelacja! Ciesze się, że trafiłam do niej! Wszystkim polecam w 100%
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

pryszcze

, opublikowano ponad 12 lata temu

Super - bardzo kompetentna i uprzejma. Mi pomogła na kłopoty ze wstrętnymi pryszczami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

niezwykle sumienna, kompetentna i życzliwa dermatolog. Żałuję, że tak późno do niej trafiłam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem bardzo zadowolona :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pani Doktor jest b. dobra! Bardzo miła, delikatna i rzeczowa. Idąc na pierwsza wizytę do Pani Doktor, sugerowałam się opiniami innych pacjentek i nie rozczarowałam się, a panie rejestratorki bardzo sympatyczne, sprawnie dopełniające formalności. Z czystym sumieniem mogę polecić poradnię wszystkim Paniom ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wizyta

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wspaniały lekarz! Bardzo miła. Szybko i sprawnie rozwiązała mój problem z bolącym ropniem na pośladku. Ciekawa osobowość. Polecam gorąco!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dermatolog

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo miłe i profesjonalne podejście - badanie i wywiad przeprowadzone sprawnie i skutecznie. Można u niej liczyć na kompletną pomoc i szczegółową opinię. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dermatolog

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jest najlepszym lekarzem dermatologiem u jakiego się leczyłam. Miła, uprzejma, troskliwa i wyrozumiała na ból i cierpienie. Do moich problemów podeszłą bardzo poważnie, nie zlekceważyła mnie, jak to mi się zdarzało u wcześniejszych lekarzy. A zastosowane leczenie nareszcie zaczęło pomagać więc mogę Ją spokojnie polecić innym pacjentkom.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam !!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wspaniały lekarz z powołania. Profesjonalna diagnoza i terapia. Pani doktor w tydzień zdiagnozowała przyczyny uczulenia, z którym toczyłam walkę przez 2,5 roku z wieloma dermatologami. Jako jedyna zajęła się wyleczeniem uczulenia od środka, a nie tylko na zewnątrz. W pełni zależy jej na dobru pacjenta. Pomoże każdemu, kto potrzebuje jej pomocy. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Norbecka Renata, lek. med. Praktyka lekarska? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi