Opinie Ośrodek Kształcenia Zawodowego Elpro Sp. Z O.o.

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

jasne zasady przyjęć na szkolenie, szkolenie prowadzone profesjonalnie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

dużo się nauczyłam na szkoleniu czego nie uczą na studiach, materiały ok i trener świetny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

szkolenie CAD w porządku, trener ok, szkolenie intensywne dużo wiedzy, polecam. Edyta
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

autocad

, opublikowano ponad 11 lata temu

szkolenie AutoCAD poziom I, II i 3D - ok, fajne ćwiczenia, materiały też, trener bardzo fajny, polecam zniżkę studencką dla studentów WAT 50%. Aśka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie AutoCAD - polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Brałam udział w szkoleniu AutoCAD I i II przeprowadzonym przez Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO SP. Z O.O. Kurs został przeprowadzony bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Wymagania postawione przez trenera były bardzo wysokie a program szkolenia został skrupulatnie zrealizowany. POLECAM!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

AutoCAD

, opublikowano ponad 12 lata temu

Współpracę z firmą "OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO "ELPRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kurs autocad

, opublikowano ponad 13 lata temu

wszystko ok, polecam, co ważne firma ma status autodesk -sprawdziłem, więc warto, Seba
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

AUTOCAD

, opublikowano ponad 13 lata temu

firma ok, szkolenie odbyłem w warszawie na mińskiej. zdecydowanie indywidualne podejście u nas w grupie było 5 osób- polecam,
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie autocad

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam, chciałem podzielić się spostrzeżeniami po ukończonym szkoleniu autocad finansowanego z efs dla osób w wieku 50 prowadzonego przez ELPRO. Szkolenie dobrze zorganizowane, materiał dostosowany do wieku uczestników, pan Michał z dużą cierpliwością podchodził do nas, tłumaczył kilka razy. Jedyne zastrzeżenie mam do materiałów -dużo przykładów do samodzielnego wykonania a w tym wieku osoby oczekują bardziej wyjaśnienia funkcjonowania programu. Ogólnie szkolenie oceniam bardzo dobrze. Pozdrawiam Bogdan
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

AutoCAD

, opublikowano ponad 13 lata temu

moja ocena na 5. co ważne ośrodek posiada status ACC i ATC, po szkoleniu otrzymuje się certyfikat AUTODESK, można również przystąpić do egzaminu certyfikującego - szkolenie bardzo pomaga i na prowadza -ja dodatkowo uczyłam się w domu i zdałam. wybiorę się jeszcze na szkolenie autocad 3D. materiały -ok, a kawa pyszna - dzieki.polecam- magda
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie AutoCAD dla studentów WAT

, opublikowano ponad 13 lata temu

uczestniczyłem w szkoleniu ze zniżką 50% dla studentów WAT, miałem opory czy będzie wysoki poziom za dość niską cenę- jednak nie myliłem, trener Michał - super- opanowanie programu wzrosło o 80% , polecam, jakby jakieś pytania piszcie: [email protected]
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

ja również korzystałam ze zniżki -50% dla studentów WAT, zapłaciłam 750zł. szkolenie bardzo intensywne, wymagało skupienia, duży przekaz wiedzy. jestem zadowolona ps. grupie nie pasowały godziny od 9.00 w niedziele i nie było problemu z dopasowaniem sali i trenera -elastyczność się ceni-polecam szkolenie z autocada.


Szkolenie Uprawnienia G1

, opublikowano ponad 13 lata temu

Robiłe w ELPRO od 10 lat uprawnienia- zawsze dobre podejście do uczestnika, uprawnienia na czas i oferują zniżki dla stałych klientów, także polecam firmę. Pozdr. A. Jasiński
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Uprawnienia robiłem z grupy G1 i G3- w jeden dzień szkolenie i egzamin- szybko i sprawnie, nie robią problemów-doświadczenie i wiedza ze szkolenia pozwala na uzyskanie pozytywnego wyniku, ja z kartą tadmar miałem zniżkę 20%. ogólnie polecam


Szkolenie z Norma Pro Kosztorysowanie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam, odbyłam szkolenie na początku roku 2013 z Normy Pro korzystając ze zniżki studenckiej -zapłaciłam 600zł. Polecam trenera Piotra Billewicza - fachowiec- indywidualne podejście- miła atmosfera i ogromny przekaz wiedzy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pozytywnie oceniam szkolenie, dużo przykładów, sala i stanowiska z normą pro ok, widać że młoda firma i się stara w stronę klienta-polecam szkolenie z kosztorysowania!


AutoCAD

, opublikowano ponad 14 lata temu

Polecam szkolenie AutoCAD w Warszawie i trenera Michała Jastrzębskiego - indywidualne podejście, bardzo dobra technika przekazywania wiedzy-jestem bardzo zadowolony- będę polecał!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ośrodek Kształcenia Zawodowego Elpro Sp. Z O.o.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi