Opinie Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,OLAF"

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na kurs w tej szkole nauki jazdy. Interesujące wykłady i odpowiedzialne przygotowanie kursantów do egzaminu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z OSK Olaf masz pewność, że uzyskasz profesjonalne szkolenie przygotowujące do egzaminów na prawo jazdy. Rozpoczęcia kursów odbywają się 2 razy w tygodniu i nie trzeba czekać, aż zbierze się grupa, gdyż są one prowadzone bez przerwy. Można chodzić na zajęcia popołudniowe lub poranne, co ułatwia sprawę wielu pracującym oraz uczącym się kursantom. Cena jest najniższa wśród konkurencji, a usługi gwarantowane przez OSK Olaf są warte swojej ceny. Jeśli zapiszesz się w tej szkole już na wstępie dostajesz materiały szkoleniowe oraz wykonujesz badania, które tutaj są o wiele tańsze. Wykłady są bardzo przyjemne, można posłuchać wiele historii, które utwierdzaja nas, jak nieprzewidywalne są polskie drogi. Uczą nas najważniejszy informacji, również tych niepisanych zasad oczywiście z podkreśleniem na ten fakt, że nie obowiązujące. Miałam możliwość jazdy z Panem Grzegorzem, które bardzo polecam. Z Panem Grześiem można swobodnie porozmawiać w czasie jazdy, co moim zdaniem rozluźnia atmosferę i redukuje stres, co jest na plus w czasie nauki. Moim zdaniem ten instruktor jest w stanie przygotować porządnie każdego do egzaminu. Również inni instruktorzy są warci pochwały. Czuje się usatysfakcjonowana przebytym kursem i na pewno wrócę tutaj na kurs z kat. A :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Gorąco polecam osk olaf. Pozwolę sobie wypisać wszystkie pozytywne argumenty, dlaczego warto wybrać właśnie tę szkołę. - Ośrodek znajduję się na Placu Wolności, na który dojeżdża mnóstwo autobusów oraz tramwajów, więc każdy z Katowic nie powinien mieć problemów dotarciem na miejsce. - Bardzo przyjemne i interesujące wykłady, prowadzone przez przesympatycznego Pana Tomka. - Wszystko dokładnie wyjaśnione przez Panią tam pracującą. Wiedziałem co robić krok po kroku, dostałem materiały do nauki, podpisałem umowę i wszelkie pytania i wątpliwości zostały wyjaśnione. - Niska cena oraz możliwość płacenia w ratach. Również badania lekarskie odbywają się po niższej cenie niż wykonywane prywatnie. - Dostępny symulator jazdy, bez dodatkowych opłat. - Profesjonalizm przedstawiany przez instruktorów. Możliwość szkolenia się na dwóch różnych pojazdach (Toyota Yaris podstawowa jak na egzaminach oraz Diesel) - Bardzo miła atmosfera w czasie wykładów oraz jazd.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

przyznom sie nie robiółem u nich prawka i sie zastanawiom 10 razy zanim tam puda robici kat b bo mom coś mieszane uczucia a niy jestech łatwy w obsłudze
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobra szkoła jazdy. Już dwoje moich dzieci robiło tam kurs i są bardzo zadowolone. Egzaminy zdane w pierwszym podejściu. Polecam serdecznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dodatkowe jazdy

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo serdecznie polecam Michala :) Co prawda bralam tylko dodatkowe jazdy ale dzieki temu zdalam. Nauczyl mnie trikow ktorych zabraklo mi przy poprzednich egzaminach. Baaaardzo mila atmosfera podczas jazd.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

NATALIA

, opublikowano ponad 16 lata temu

Gorąco polecam tę szkołę jazdy. Są profesjonalistami w tym co robią. I na dodatek mam wrażenie, że sprawia im to przyjemnośc. POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,OLAF"? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi