Opinie Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,Szkoła z Klasą

Opinie

, 25 września 2025

Polecam. Dobrze szkolą.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam wszystkim szkołę jazdy z klasą. Przeniosłam się w porę z innej szkoły jazdy w Kościerzynie (nie zawsze najstarsza szkoła znaczy najlepsza). W szkole z klasą bardzo dobrze przygotowują do samodzielnej jazdy i do zdania egzaminu. Samochody zadbane, zawsze punktualnie rozpoczynałam jazdy. Podsumowując lepiej nie mogłam zainwestować swoich pieniędzy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

prawo jazdy kat.B

, opublikowano ponad 13 lata temu

Szkołę oceniam jak najbardziej na 5+. Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu teoretycznego i praktycznego już na nowych zasadach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kurs prawa jazdy

, opublikowano ponad 14 lata temu

A Ja niedawno się przeniosłem do Klasy i dziś zdałem prawko i jakoś nie narzekam. Żałuje tylko, że od początku tu nie chodziłem. Tu bynajmniej jest sala wykładowa z prawdziwego zdarzenia a nie jak w poprzedniej szkole. Tu na 1 miejscu liczy się klient a nie kasa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

nie polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Nie polecam gdyż według mnie nie potrafi uczyć , zdałam egzamin za pierwszym razem po przeniesieniu się do innej szkoły jazdy . Gdzie wcześniej w szkole z klasą podchodziłam do 4 egzaminów. Można od razu wywnioskować jak to uczą w danej szkole.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

prawo jazdy

, opublikowano ponad 14 lata temu

Słyszałem że dobra zdawalność w Słupsku, to się ceni!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ośrodek Szkolenia Kierowców ,,Szkoła z Klasą? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi