Opinie Ośrodek Szkolenia Kierowców Motorex

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Szkoła na piątkę. Profesjonalnie prowadzone zajęcia. Przystępnie i solidnie przygotowali mnie od strony teoretyczne do egzaminu. Jazdy w spokojnej atmosferze. Każdy manewr perfekcyjnie przećwiczony. Jazda po mieście prowadzona tak bym opanował prowadzenie samochodu. Egzamin zdany bezproblemowo
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Spokojnie polecam. Robiłem u nich kurs na kat A i B. Sprawnie i szybko przeprowadzony kurs. Instruktorzy dobrze szkolą i są zaangażowani. Zależy im by wypuścić kursanta odpowiednio przygotowanego do egzaminu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Robiłem w tej szkole kurs na kat A i B. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Świetnie przygotowują do egzaminu. Uczą jeździć bezpiecznie i z głową. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Szkolenie na wózek widłowy sprawnie przeprowadzone. Instruktor z doświadczenie i z odpowiednim podejściem. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Robiłem u nich kurs na prawo jazdy i kurs na HDS. Dobra kadra instruktorów. Miła i pomocna obsługa w biurze. Nie ma problemów z terminami. Są sprawni i skuteczni. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Robiłem u nich kurs na prawko i kurs na wózek widłowy. Spokojnie polecam. Dobra szkoła z dobrymi instruktorami. Egzaminy zdane bez problemu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Świetna szkoła z dobrymi instruktorami i odpowiednie przygotowanymi samochodami. Rzetelna praca instruktora na placu i podczas jazd na mieście. Spokojnie mi wszystko tłumaczył. Na bieżąco tez obserwował moją jazdę i jak trzeba było to wprowadzał korekty. Jednym słowem dobra szkoła. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Profesjonalna szkołą z kursami na prawo jazdy na samochód i na motocykl. Ostatnio robiłem u nich kat A. Bardzo dobrzy instruktorzy. Są zaangażowani i mają dużą wiedzę i doświadczanie. Świetne podejście do kursantów. No i mają zajawkę na motocykle, jeden z instruktorów organizuje nawet wspólne wyjazdy w najbliższym sezonie zamierzam się z nimi wybrać na taki wyjazd. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ośrodek Szkolenia Kierowców Motorex? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi