Opinie Obwód Lecznictwa Kolejowego w Gliwicach - SPZOZ

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Czy nikt nie wpadł na pomysł zeby zrobic osobne gabinety dla emerytów i recistów zajmuja kolejki bo cos szczyknelo w d...ie albo poklachac bo nudy w domu majac dolegliwosc jakas tam i chcac sie dostac do rodzinnego trzeba czekac pare dni mowa o rodzinnych lekarzach jestem chory mam grype we wtorek mnie polamalo nie poszedlem do pracy a w przychodni zarejstrowano mnie na piatek to co ja mam brac urlop i czekac na wizytre porazka!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Lekarz psychiatra wychodzi po godzinie pracy nie informując nikogo. Panie w rejestracji rejestrują a ludzie idą na górę i całują klamkę. Totalny brak szacunku dla pracy i pacjenta. Pytam za co służba zdrowia bierze nasze pieniądze????
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najgorsza przychodnia w gliwicach szczególnie pani laryngolog ale sprawa będzie oddana w dobre ręce pozdrawiam pania
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Poradnie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ludzie co za bzdury piszecie. Wszystko w najlepszym porządku. Endokrynologia, diabetologia , laboratorium nigdy się nie zawiodłam. Z dodzwonieniem się też nie ma trudności.Bzdury ludzie piszą, poprzewracało się im w głowach . Polecam przychodnię na ul. Opolskiej w Gliwicach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Beznadzieja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ta przychodnia to porażka, obsługa opryskliwa, rejestracja telefoniczna -to jakiś żart nikt nie odbiera, ludzie stają godzinami w rejestracji by dowiedzieć się że lekarz skończył już dyżur, a oni czas ten poświęcili by dotrzeć do okienka. Wystrój przychodni jak sprzed 40 lat obskurny, winda to w ogóle osobny temat wejść tam z wózkiem dziecięcym jest praktycznie niemożliwe, trzeba go złożyć i wwozić w częściach... Zamknijcie tą placówkę bo naprawdę wstyd !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

rejestracja telefoniczna

, opublikowano ponad 15 lata temu

ta przychodznia jest okropna. dodzwonic sie do rejestracji graniczy z cudem. mozna zejesc z tego swiata jesli jest sie chorym a i tak nikt nie odbierze. osobiscie widzialem jak telefony dzwonia, jedna kobieta zalatwia pacjentow przy okienku a 3 inne siedza i gadaja o pierdolach. to jest chore
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Obwód Lecznictwa Kolejowego w Gliwicach - SPZOZ? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi