Opinie OES Ośrodek Szkolenia Kierowców (kat.AM,A1,A2,A,B1,B,B+E,C,C+E,D,T)

Opinie

, 02 maja 2026

Dzięki instruktorowi z tego ośrodka zdobyłem uprawnienia na diagnostę samochodowego. Bardzo dobrze szkoli i przystępnie uczy. Dobrze przygotowuje do egzaminu. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 marca 2026

Bardzo dobry ośrodek, Dobrze szkolą zarówno na prawo jazdy jak i podczas innych kursów. Ostatnio zrobiłem kurs na diagnostę samochodowego w tym ośrodku. Szybko sprawnie i przede wszystkim skutecznie - egzamin zdany bez problemu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 lutego 2026

Miła i profesjonalna obsługa w biurze. Szeroki zakres kursów. Szkolenia okresowe i psychotesty sprawnie przeprowadzone. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 29 stycznia 2026

Super ośrodek. Dużó kursów w ofercie. Robiłem tam prawo jazdy kat B i C oraz szkolenia okresowe i certyfikat kompetencji. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 stycznia 2026

Polecam Prawo jazdy na kat C+E zrobione sprawnie i profesjonalnie. Egzamin zdany. Zrobiona również kwalifikacja wstępna i psychotesty. Ośrodek godny polecenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 05 listopada 2025

Polecam. Profesjonalny ośrodek szkolenia, szeroki zakres kursów. Ostatnio zrobiony certyfikat. Szybko sprawnie i skutecznie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 06 października 2025

Polecam. Szeroki zakres kursów. Można tez szybko i bezproblemowo zrobić psychotesty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 09 września 2025

Polecam. Prawo jazdy robiłem jakiś czas temu w tym ośrodku i było wszystko w porządku. Ostatnio zrobiłem kurs ADR. Sprawnie profesjonalnie. Znają się na rzeczy i mają super podejście do kursantów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 04 września 2025

Polecam. Instruktor pan Mateusz nauczył mnie jeździć od podstaw. Spokojnie i przystępnie wszystko objaśnia. Zna się na swojej pracy i skutecznie uczy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 czerwca 2025

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych i psychotesty przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Dobrze zorganizowane szkolenie, przystępnie prowadzone. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 maja 2025

Certyfikat kompetencji zrobiony bez problemu. Bardzo dobrze prowadzone wykłady w ośrodku. Instruktor dobrze prowadził zajęcia i jasno tłumaczył wszystkie zagadnienia. Ośrodek godny polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Kwalifikacja wstępna zrobiona bez problemów. Wcześniej prawo jazdy tez robione w tym ośrodku. Szkoła godna polecenia. Dobrze uczą przyszłych kierowców. W bezstresowej atmosferze. Szeroki zakres usług można nawet zrobić na miejscu psychotesty. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam. Szeroka gama kursów, Oprócz prawa jazdy można zrobić np. kurs na diagnostę. Solidna i profesjonalna szkołą. Dobrze przygotowują do egzaminu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Certyfikat Kompetencji zrobiony bez problemu. Dobra organizacja, przystępnie prowadzone zajęcia. Spokojne polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dobry Ośrodek. Dobrze szkolą czy to na kursie na prawo jazdy czy tez na kursach dla kierowców zawodowych. Elastyczne godziny zajęć. Miła i pomocna obsługa w biurze. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam. Certyfikat Kompetencji i KW szybko i sprawnie zrobione. Solidna szkoła jazdy z profesjonalnymi instruktorami
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam Szybko i sprawnie zrobione prawo jazdy na ciężarówkę. Instruktor (pan Jacek Dobrze i skutecznie uczy jeździć. Dobrze zorganizowane zajęcia. Przystępnie prowadzona teoria. Możliwość zrobienia również badań psychotechnicznych
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam kurs na diagnostę w tym ośrodku. Dobrze i przystępnie prowadzą zajęcia . Perfekcyjnie przygotowują do egzaminu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo sprawnej profesjonalnie przeprowadzone szkolenie zawodowe> Profesjonalny ośrodek dobra obsługa i dobrzy instruktorzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo fajnie i profesjonalni prowadzony kurs na diagnostę. Solidnie przygotowują do egzaminu. Dogodne terminy zajęć. Przystępnie prowadzone zajęcia Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Dobrze zorganizowany ośrodek. Profesjonalna obsługa. Instruktorzy z odpowiednim podejściem. Szeroki zakres szkoleń. Kwalifikacja Wstępna szybko i sprawnie przeprowadzona. Prawko też można tam spokojnie robić
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Prawko zrobione bez problemów, podobnie zdany egzamin. Polecam Mariusza Cudka jako instruktora. Solidnie przygotowuje do egzaminu i profesjonalnie prowadzi zajęcia. Potrafi uczyć jeździć.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Dobra organizacja , profesjonalna obsługa w biurze. Certyfikat kompetencji zrobiony bez problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Badania dla kierowców szybko przeprowadzone. Pracownia ma krótkie terminy. Obsługa profesjonalna. Bez zbędnych ceregieli. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Dobrze przygotowany kurs na kat C. można tez u nich zrobić psychotesty. Solidnie prowadzone wykłady. Jazdy bezstresowe z instruktorem który ma doświadczenie i wiedze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Szkolenie okresowe dla kierowców bardzo sprawnie przeprowadzone. Miiła obsługa i dobrzy instruktorzy. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mają dobry kurs na diagnostę. Porządnie przystępnie prowadza zajęcia. Instruktor zna sie na rzeczy ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać. Egzamin zdany bez problemu. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dobry ośrodek. Maj sporo oddziałów w Krakowie także można sobie wybrać dogodną lokalizację. Zakres kursów szeroki. Ja robiłem u nich prawo jazdy na kat B i C oraz HDS. Mają instruktorów którzy znają się na rzeczy, są doświadczenie i potrafią skutecznie uczyć. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Robiłem w tym ośrodku kurs na diagnostę samochodowego. Spokojnie polecam. Instruktor perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu. Solidnie omawia materiał. Nie musiałem wiele powtarzać w domu. Egzamin zdąłem bez najmniejszego problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mają dobre szkolenie na diagnostę samochodowego. Solidnie przygotowali mnie do egzaminu. Instruktorzy z wiedzą i doświadczeniem. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Profesjonalny ośrodek z szeroką gamą kursów dla kierowców. Sprawnie przeprowadzają badania okresowe. Robiłem tam tez Certyfikat Kompetencji. Bezproblemowo i skutecznie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Dobrze zorganizowany ośrodek z miłą obsługa w biurze i dobrymi instruktorami. Robiłem u nich prawo jazdy i KW a ostatnio psychotesty i szkolenia okresowe. Wysoki poziom szkolenia. Przyjazna i pomocna kadra. Szkołą warta polecenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zrobiłem w tym ośrodku kurs na diagnostę samochodowego. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Wykłady przystępnie przedstawione. Egzamin zdany bez problemu. Pomogli mi tez załatwić dofinansowanie do kursu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Kurs na Diagnostę zrobiłem bez problemu. Podobnie było z egzaminem. Zajęcia prowadzone profesjonalnie i przystępnie> Dobra kadra zarówno instruktorska jak i w biurze. Miłą i kompetentna obsługa. Pomogą z dokumentami i z uzyskaniem dofinansowania do kursu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Dobrze prowadzą kursy dla kierowców. Rzetelnie prowadzone zajęcia. Wszystko przystępnie wytłumaczone. Robię u nich kursy okresowe i psychotesty. Zawsze jest ok
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Robiłem u nich kurs na prawo jazdy a ostatnio kurs szkolenia okresowe dla kierowców i psychotesty. Świetna obsługa. Wszystko sprawnie i dokładnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zrobiony kurs na kat C+E. Wszystko w jak najlepszym porządku. Instruktor -Jacek Lachman, rzeczowy i z odpowiednim podejściem. Ma doświadczenie w prowadzeniu zespołu i potrafi przekazać wiedzę. Jego uwagi bezcenne. Egzamin zdany.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mają szeroką ofertę kursów zawodowych. Ja zrobiłem u nich kurs na diagnostę. Zaangażowani i solidni instruktorzy miłą obsługa w biurze. Pomogli mi też przy składaniu dokumentów o dofinansowanie. Jak najbardziej polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mają dobre szkolenia dla kierowców. Robiłem ostatnio u nich szkolenie okresowe. Wszystko w jak najlepszym porządku. Miło i bez problemów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Robiłem u nich kurs na diagnostę. Bardzo dobry ośrodek z profesjonalną kadrą. Pomogli mi uzyskać dofinansowanie do kursu. Zajęcie prowadzone tak bym przyswoił wiadomości. Egzamin zdałem bez problemu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Robiłem w tym ośrodku kura na prawo jazdy oraz ostatnio szkolenia okresowe dla kierowców. Perfekcyjnie przygotowany kurs. Instruktorzy z odpowiednim podejściem do swojej pracy i do kursantów. Bardzo dobra obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo dobry ośrodek z dobra kadrą instruktorów. Ja ostatnio robiłem u nich kurs na diagnostę. Przystępnie prowadzone zajęcia. Bardzo dobrze mnie przygotowali do egzaminu. Nie było zagadnień które by mnie zaskoczyły i oczywiście egzamin zdany. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kurs na kat D u nich robiłem. Super podejście do kursanta. Miął obsługa biurowa. Świetny instruktor - Andrzej G. Widać że ma doświadczenie w prowadzeniu autobusów i potrafi się nim podzielić. Jestem bardzo zadowolony z kursu tym bardziej że egzamin zdałem bez problemu. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Maja dobre kursy. Robiłem u nich kurs na wózek widłowy jakiś czas emu a ostatnio na instruktora. Zawsze dobrze przygotowane zajęcia. Profesjonalnie i przystępnie prowadzone. Dobra obsługa w biurze. Spokojnie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Szkołą w której uczą jazdy od podstaw. Zapisałam się na kurs bez jakiejkolwiek wiedzy na temat prowadzenia samochodu. Na teorii instruktor jasno i przejrzyście wykładał zasady ruchu drogowego. Na jazdach miałam super cierpliwego instruktora - Marka C. Bardzo dobrze szkoli. Jest czujny i wyłapuje nawet najmniejsze błędy. Na placu był niezmordowany. Przez to ja opanowałam perfekcyjnie manewry. Na mieście zawsze starał się omówić ze mną skrzyżowanie tak bym nie bało się ich tylko skupiała się na jeździe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo dobrze prowadza kurs. Robiłem tam parę lat temu kurs na kat B. Było bez zastrzeżeń. Ostatnio robiłem kat D świetnie prowadzone zajęcia. Jazdy z instruktorem na luzie. Jak krytyka to konstruktywna. świetnie ocenia sytuacje i bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Spokojnie mogę polecić instruktora pana Andrzeja G.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Szkoła gdzie profesjonalnie uczą jeździć. Są elastyczni jeżeli chodzi o terminy kursów. Instruktor u którego robiłem kurs zawsze w dobrym humorze i świetnie uczył. Jest wyczulony na błędy przez co na bieżąco korygował moje złe nawyki. Polecam bo dobrze uczą
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz OES Ośrodek Szkolenia Kierowców (kat.AM,A1,A2,A,B1,B,B+E,C,C+E,D,T)? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi