Opinie Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

Opinie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Super opieka medyczna i wsparcie ! dziekuje lekarzom i personelowi Ovum, w szczególności doktorowi Wdowiakowi, który jest wyjątkowym specjalistą z powołani a. leczenie u nich okazalo się skuteczne dzieki czemu jestem obecnie w 7 miesiacu ciąży i jestem szczesliwa jak nigdy! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam szczególnie kobitkom, które często mają problemy ze zdrowiem intymnym i potrzebują natychmiastowych zapisów
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Do ovum i dr W. poszłam na początku zeszłego roku, żeby zrobic badania wskazujące na przyczyne moich bezowocnych staran o dziecko. Okazalo się niestety, że nie mogę mieć dzieci i konieczne będzie In vitro. Po wielu miesiącach w koncu zdecydowałam się na ten krok razem z mężem, bo nie wyobrażamy sobie życia bez dzieci. Udało nam się! Musiałam zaufać doktorowi W. i swojej intuicji, że się uda, dzieki temu było mi łatwiej znieść to czekanie na pozytywny wynik tych wszystkich zabiegów badań itp. pozdrawiamy teraz w trójkę :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Trafiłam do gabinetu doktora Wdowiaka z polecenia koleżanki ? chciałam sprawdzić, czy podejrzenia mojego jednego ginekologa się sprawdzą. Ale u dr Artura jakoś bardziej mi się podobało podczas wizyty, bo zbadał dokładnie, wypytał o stan zdrowia, zapoznał się z poprzednimi wynikami badań i branymi lekami. Bardzo kulturalny i rzeczowy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

W Lublinie jest paru dobrych lekarzy, ale ja najbardziej lubie pana Wdowiaka, ktory tam przyjmuje, bo leczy kompleksowo, w kwestii leczenia depresji poporodowej moim zdaniem lepszego fachowca u nas nie ma, a cos o tym wiem, bo miałam problemy po urodzeniu drugiego dziecka i to wlasnie doktor Wdowiak był osobą, która mi pomogła.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Spotkqalam się tam z naprawde dobrym traktowaniem jako pacjentka, lekarze starają się pomóc, jak tylko mogą. Rzeczywiście dr Wdowiak zasługuje tu na szczególną pochwałę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

mną w Ovum zajmowal sie przede wszystkim doktor Artur W, u którego robiłam badania dotyczące niepłodnosci - teraz poddaje sie terapii hormonalnej a co do doktora to lepiej w Lublinie trafic nie moglam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.

, opublikowano ponad 12 lata temu

jedna z lepszych klinik w miescie, szczegolnie polecam doktor W. i M.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

in vitro

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wspaniały człowiek, rzeczowy i konkretny. Rzetelnie prowadzi pacjentkę, racjonalnie przedstawia sytuację, odpowiednio kieruje leczeniem. Przede wszystkim jest skuteczny. Dzięki pracy Doktora jak i całego zespołu dziś cieszę się maleńką, sześciotygodniową Anią. Polecam lekarza jak i cały zespół Ovum DZIĘKUJĘ, DOKTORZE! Agnieszka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

leczenie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem po dwóch transferach w Ovum i dr M. Jestem teraz w 22 tc z bliźniakami. Podchodziłam do refundowanego in vitro. dr jest troche chaotyczny, ale kompetentny i nie przestmulował mnie jak to się odbyła, gdy podchodziłam do platnego invitro w innej lubelskiej klinice. Fajne panie w recepcji stają na głowie, żeby w ciasnej poczekalni czuć sie komfortowo i mieć minimum prywatności. A pan doktor chyba wie co robi skoro ma wyniki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

OVUM ROZRODCZOŚĆ I ANDROLOGIA. SP. Z O.O.

, opublikowano ponad 12 lata temu

ja tez w klinice Ovum wybrałam doktora Artura W., poleciła mi go koleżanka. Zaryzykowałam więc ale opłacilo sie, bo W. to bardzo dobry i dokładny ginekolog, z wysoką kulturą osobistą.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

OVUM ROZRODCZOŚĆ I ANDROLOGIA.

, opublikowano ponad 12 lata temu

W klinice Ovum zajmowal się mną dr Wdowiak ? spełnił moje oczekiwania pod względem kompetencji i fachowej opieki, za drugim razem udalo mi się zajsc w ciążę dzieki In vitro. Doktor przyjął na świat moją pierwszą córeczke, przez całą ciążę by l naprawde pomocny i w razie czego mogłam natychmiast się z nim kontaktować
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ovum Rozrodczość i Andrologia. Sp. Z O.o.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi