Opinie Płatek Stanisław. Naprawa Pił, Kosiarek i Agregatów

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Absolutnie trzymać się z daleka!!! Byliśmy w wakacje z zepsutą kosiarką, ziął duże pieniądze za przegląd, nic nie naprawił i nie wystawił paragonu, a przy odbiorze okazało się, że wymontował części ze sprzętu, zaczął wyrzucać nas z posesji przeklinając, doszło do rękoczynów. Niezrównoważony człowiek!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Omijać szerokim łukiem. Pan majster zatrzymał się mentalnie w latach 80. Kosiarkę, którą naprawiał prawie dwa tygodnie, przetrzymywał pod drzewem. Naprawa wykonana nieprofesjonalne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Oddałem sprzęt do naprawy i obiecał że za trzy dni naprawi.Odebrałem po dwóch tygodniach.Dzwoniłem kilkakrotnie izawsze to samo-już się biorę.Płaci się za stanie sprzętu a nie za faktyczną usterkę.Absolutnie odradzam.Totalny brak szacunku do klienta i brak terminowości.Ten Pan zatrzymał się w czasach komuny.ODRADZAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Stasiek .Fachowiec ale chyba od smarowania czołgów. Strasznie wulgarny cham rzuca mięsem na lewo i prawo. Odradzam mijać z daleka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Partacz, naciągacz! Nie potrafi naprawić, szacuje remont na więcej niż warty sprzęt po czym żąda coraz to większych kwot za sprawdzenie. ODRADZAM!! Lepiej trzymać się od tego PARTACZA z daleka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pan Stanisław to specjalista od kosiarek i pił. Polecam. Najlepszy serwis w okolicy, moja stara kosiarka po serwisie dziala jak nowa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Płatek Stanisław. Naprawa Pił, Kosiarek i Agregatów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi