Opinie P.h.u Linda - Ewelina Wójciak-Ścigała

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bylam na balu sylwestrowym i totalnie zepsuli wszystko, jedzenie zimne, nie dobre i podane gorzej niz psu w budzie, dla mnie napewno nie polecw tej firmy i powiem gdzie sie tylko da ze zepsuli tylko sylwestra 2018/2019. A panie ktore byly w kuchni byly komplernie pijane..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 12 lata temu

Miałem przyjemność gościć na przyjęciu sylwestrowym w gronie rodzinnym, które zorganizowała właśnie ta firma. Nie poznałem jedynie ceny, ale organizacja wypadła im bardzo dobrze. Gwarantują dobrej jakości przysmaki oraz obsługę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam firmę LINDA

, opublikowano ponad 13 lata temu

Specjaliści od jedzenia. Ich usługi cechuje profesjonalizm oraz rzetelność. Współpracę z nimi oceniam jak najbardziej pozytywnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wigilia tuż, tuż... Trzeba pomyśleć nad organizacją skromnego przyjęcia w firmie. Jestem pewien, że się uda.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam i ja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Naprawdę bardzo smacznie z ich strony. Nie spodziewałabym się. Ekstraklasa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godni polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Miałem przyjemność zasmakować ich kuchni na bankiecie firmowym. Zarząd podjął dobrą decyzję decydując się na ich usługi. Organizacja stołu na najwyższym poziomie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

gastronomia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Korzystam z cateringu i jestem bardzo zadowolona. Zawsze przywiozą na miejsce. Miło i smacznie. Pozytywnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz P.h.u Linda - Ewelina Wójciak-Ścigała? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi