Opinie P.P.H.U. BUDOMAT Ogrodzenia Bramy Automatyka

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem zadowolony z realizacji ogrodzenia panelowego firmy BUDOMAT. Terminowy i fachowy montaż. Furtka oraz brama z automatyką działają bez zarzutów. Ogrodzenie spełnia moje oczekiwania. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

W listopadzie tego roku firma sumiennie wywiązała się z powierzonych robót. Ogrodzeni zostało wykonane solidnie i w wyznaczonym terminie. Materiał w przystępnej cenie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Duży wybór produktów. Miła i profesjonalna obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wczoraj zakończone zostały prace montażowe ogrodzenia. Siatka na podmurówce została zamontowana fachowo. To samo tyczy się furtki i bramy. Jakość produktów jest bardzo dobra. Wszystko wykonane terminowo. Polecam firmę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wszystko poszło po mojej myśli. Solidne wykonanie i szybka realizacja.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam. Korzystna cena i bardzo dobra jakość materiałów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem zadowolony z zakupionego ogrodzenia. Polecam firmę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Solidna firma. Transakcja przebiegła pomyślnie, zakupione ogrodzenie spełnia moje wymagania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz P.P.H.U. BUDOMAT Ogrodzenia Bramy Automatyka? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi