Opinie Pałac Kobylin. Restauracja. Hotel. Centrum Konferencyjne

Opinie

, 16 czerwca 2026

Polecam. Sprawnie i profesjonalnie przygotowana impreza. Elegancka sala, dobra kuchnia. Idealne miejsce na takie przyjęcia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 29 maja 2026

Polecam. idealne miejsce na przygotowanie przyjęcia. Miła i pomocna obsługa. Piękna sala bankietowa. Dobre jedzenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 kwietnia 2026

Idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. Doświadczona i profesjonalna kadra. Bardzo dobry kontakt z obsługą. Elegancki pałac z dobrze wyposażoną sala konferencyjną i elegancką sala bankietową. Bardzo dobre jedzenie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 lutego 2026

Spokojnie polecam to miejsce. Zorganizowali nam eleganckie przyjęcie z okazji rocznicy ślubu. Miła pomocna obsługa. Elegancka sala bankietowa. Pyszne i urozmaicone jedzenie. Wszystko świeże i ładnie podane.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 22 stycznia 2026

Bardzo ładny klimatyczny pałac położony w uroczej okolicy. Pięknie przygotowane przyjęcie rodzinne. Pyszne i urozmaicone jedzenie. Świetna obsługa. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 stycznia 2026

Elegancko i profesjonalnie przygotowana impreza firmowa. Dobry kontakt z obsługa. Zadbali by wszystko było zgodnie z ustaleniami. Bardzo dobre jedzenie, mnóstwo smacznych i elegancko serwowanych potraw. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Idealne miejsce na takie imprezy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 listopada 2025

Super miejsce. Świetnie przygotowali nam imprezę. Miła i pomocna obsługa. Dobre jedzenie. Ładna i przestronna sala bankietowa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 06 listopada 2025

Bardzo ładny i klimatyczny pałac. Idealnie na przygotowanie eleganckiego przyjęcia. Ładna i przestronna sala bankietowa. Dobre Jedzenie i świetna obsługa. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 września 2025

Polecam. Miła i pomocna obsługa. Świetnie zorganizowane przyjęcie, ładna i przestronna sala bankietowa. Dobre i urozmaicone jedzonko. Potrawy elegancko serwowane i w odpowiedniej ilości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 09 września 2025

Polecam Sprawnie i profesjonalnie oraz elegancko przygotowali nam przyjęcie rodzinne. Miła i pomocna obsługa. Świetna kuchnia. Elegancka sala bankietowa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 września 2025

Bardzo ładne i klimatyczne miejsce. Ładnie przygotowana sala bankietowa, zadbany i klimatyczny ogród. Perfekcyjnie przygotowane przyjęcie. Profesjonalna obsługa. Jedzenie smaczne i urozmaicone.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 czerwca 2025

Bardzo ładny pałac. Pięknie przygotowane przyjęcie rodzinne. Miął atmosfera, świetna obsługa i fantastyczna kuchnia. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 lutego 2025

Polecam to miejsce jak ktoś chce zorganizować przyjęcie. Bardzo ładny pałac otoczony klimatycznym parkiem. Ładna i przestronna sala bankietowa. Dobra kuchnia i dobra obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo ładne miejsce. Elegancko przygotowane przyjęcie. Ładnie zaaranżowana sala bankietowa. Profesjonalna obsługa, dobra kuchnia. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Idealne miejsce na przyjęcia. Świetnie zorganizowana impreza. Miła i pomocna obsługa. Elegancko zaaranżowana sala bankietowa. Duzy wybór dań w menu. Pyszne jedzenie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dobry hotel. Przyjemne i komfortowe pokoje. Dobra obsługa i dobre jedzonko. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Elegancki hotel, komfortowe pokoje. Dobre jedzenie w hotelowej restauracji. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo dobry hotel. Pokoje komfortowe, odpowiednio przygotowane. Świetna obsługa i bardzo dobra restauracja hotelowa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam to miejsce Kilka razy byłam w tym pałacu na przyjęciu i zawsze było ładnie, smacznie i z gustem. Eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa kelnerska i bardzo smaczne urozmaicone jedzenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobrze przygotowali przyjęcie rodzinne. Świetna obsługa dobry kontakt z menadżerem. Elegancko przygotowana sala imprez. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo podoba mi się to miejsce Idealnie nadaje sie na zorganizowanie przyjęcia czy to rodzinnego czy tez firmowego. Profesjonalna obsługa, elegancka sala bankietowa . Dobre i urozmaicone jedzenie. Wiedza jak dobrze przygotować imprezę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobrze i sprawnie przygotowali przyjęcie. Dobry kontakt z menadżerem. Elegancko przygotowana sala. Świetne jedzenie, przystępne ceny. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Przyjęcie przygotowane perfekcyjnie. Pan menadżer wszystkiego dopilnował. Świetna obsługa kelnerska. Wspaniałe jedzenie. Eleganckie miejsce na elegancką imprezę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Można tam zorganizować imprezę. Obsługa na poziomie. Eleganckie wnętrza dobry kontakt z menadżerem. Serwują dobre potrawy. Wszystko podane w elegancko sposób.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam. Eleganckie miejsce z duszą i klasą. Idealnie nadaje sie na imprezy Mój brat miał tam piękne wesele. Świetna kuchnia, dobra obsługa. Klimatyczny ogród który świetnie sprawdzał się na sesji zdjęciowej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Organizowałem w tym pałacu imprezę firmową. Profesjonalnie podeszli do tematu. Menadżer zadbał by wszystko było zgodnie z ustaleniami. Elegancko przygotowali przestronną salę bankietową. Serwowali bardzo dobre jedzenie. Świetna obsługa kelnerska. Spokojnie można tam organizować przyjęcia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Organizowałem tam imprezę z okazji 15-lecia mojej firmy. Pięknie przygotowali cała imprezę. Bardzo dobra obsługa, pyszne i urozmaicone jedzenie. Bardzo dobry kontakt z menadżerem. Znają się na rzeczy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobry hotel Miła i pomocna obsługa. Pyszne jedzenie. Pokoje komfortowe i dobrze wyposażone.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobre miejsce na imprezę. Duża i przestronna sala bankietowa. Mają do dyspozycji również salę szkoleniową z dobrym wyposażeniem. Profesjonalna obsługa. Dobry kontakt z menadżerem. Dore jedzenie i komfortowe pokoje. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Pałac Kobylin. Restauracja. Hotel. Centrum Konferencyjne? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi