Opinie Panek Rent a Car. Centrala. Wypożyczalnia Samochodów

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zdecydowanie moje doświadczenia jak najbardziej pozytywne. Fajne podejście do klienta, duży wybór samochodów, w tym również specjalistycznych. To mnie przekonało do korzystania z Panka regularnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Weekend

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wypożyczam z dziewczyną co jakiś czas na weekend. W zależności gdzie się wybieramy i czy ktoś jeszcze jedzie z nami dobieramy samochód. Fajnie, że promocja weekendowa obowiązuje już od piątku, a samochód można oddać w poniedziałek rano. Samochody zawsze w nienagannym stanie. Obsługa też zawsze miła i życzliwa. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Lotnisko

, opublikowano ponad 12 lata temu

Na lotnisku w Warszawie to jest dla mnie jedyna wypożyczania z której usług chcę korzystać. Nigdy mnie nie naciągnęli na kaucje. Samochody czyste i bardzo sprawne. Polecam wszystkim odwiedzającym Warszawe
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Z OC sprawcy

, opublikowano ponad 13 lata temu

W Płocku bardzo ciężko o solidną firmę wypożyczająca samochody, a w szczególności bezgotówkowo na koszt sprawcy zdarzenia. Wypożyczalnia Panek SA spełniła wszystkie moje oczekiwania: bezgotówkowo, minimum formalności, odpowiednia klasa samochodu, na cały okres naprawy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Szybki serwis

, opublikowano ponad 13 lata temu

Korzystałem po stłuczce z OC sprawcy. Super sprawa przywożą samochód pod wskazane miejsce i odbierają sami :) Wszytko załatwione w bardzo szybkim tempie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 14 lata temu

ok, ale wysokie ceny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Panek Rent a Car. Centrala. Wypożyczalnia Samochodów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi