Opinie Podleśny Joachim. Warsztat Mechaniczny

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Współpracuje z Panem Joachimem od lat. Regenerowane przekładnie nie wracały na reklamację, auta eksploatowane i regularnie serwisowane w naszym warsztacie więc jeśli by się coś działo to napewno klien by zgodził, bądź wyszło na corocznym przeglądzie. Może z raz zdarzyło się że po regeneracji było coś nie tak, ale nie myli się tylko ten który nić nie robi. A zaistniały problem został rozwiązany od ręki, bez podawania miliona przyczyn, że to wina klienta, że niewłaściwy montaż czy że to problem w aucie. Bardziej sumiennego fachówca w okolicy nie ma.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pan Achim bardzo dobrze zregenerowal przekladnie do vw Passat plynnie chodzi i nie przycina wspomagania wrucilem do pana Achima bo jestem zadowolony z jego uslug.polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! P.P. NIE MA POJĘCIA O REGENERACJI MAGLOWNIC!!! Przekładnia kierownicza regenerowana u pana Joachima wracała (reklamowana) do warsztatu 4 razy! Po reklamacjach 1-3 rzekomo zregenerowana przekładnia dawała efekt utraty wspomagania przy nagłych ruchach kierownicą. Co zuchwałe, każdy następny koszt zbieżności poniesiony już przeze mnie (chociaż wliczony w pierwszy koszt regeneracji). Po czwartym demontażu/montażu od samego początku stuki z przekładni (amortyzatora drgań skrętnych) przy skręcaniu - wg p.P. przekładnia zregenerowana prawidłowo! Efekt końcowy - konieczność ponownej regeneracji przekładni, więc ok.1000zł mniej w kieszeni. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! P.P. NIE MA POJĘCIA O REGENERACJI MAGLOWNIC!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maglownica vectra c

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pan Joachim wykonał regenerację maglownicy do Vectry C bardzo dobrze, kierownica teraz chodzi lekko i płynnie. konkretny Gość polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wahacze

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wszystko wykonane profesjonalnie, gościu konkretny. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

PRZEKŁADNIA

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wszystko ok i cena super.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

solidny

, opublikowano ponad 15 lata temu

solidni i za niewielkie pieniądze terminy zrobione na cito polecam ten warsztat wszystkim kompletna regeneracja przekładnia do vectry b z gałkami 420zł to naprawdę tanio
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wahacze

, opublikowano ponad 15 lata temu

Bardzo solidne wykonanie, rzetelna i sprawna obsługa, wahacze dla mnie Pan Podleśny robił "przez tel" także kurier itd. Serdecznie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Podleśny Joachim. Warsztat Mechaniczny? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi