Opinie Pogotowie Kanalizacyjne WUKO we Wrocławiu

Opinie

Wymiana pionów WODKAN

, opublikowano ponad 15 lata temu

Została mi polecona "Darwa" przez moją znajomą i mogę z cała odpowiedzialnością powiedzieć że póki co to najlepsza firma z jaką miałam do czynienia,szybka i bardzo miła obsługa. POLECAM BO NA PRAWDĘ WARTO !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo dziękujemy


AWARIA

, opublikowano ponad 15 lata temu

Firma Darwa hydro-kanalizacja jest w pełni godna zaufania. Miła i w pełni fachowa obsługa,awaria szybko i sprawie usunięta po mino iż inne firmy nie dały sobie z tym rady. Nie rozumiem też tych wszystkich negatywnych opinii za pełen profesjonalizm można zapłacić każda cenę gdyż jest to zrobione raz a porządnie. Oby więcej takich fachowców! polecam !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

AWARIA

, opublikowano ponad 15 lata temu

Bardzo miły i uczynny hydraulik . Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Współpraca

, opublikowano ponad 15 lata temu

Bardzo dobry kolega i znający się na fachu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

czyszczenie kanalizacji

, opublikowano ponad 15 lata temu

Super firma , jestem uratowana
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

czyszczenie kanalizacji

, opublikowano ponad 15 lata temu

Wezwaliśmy firmę Darwa do awarii na basenie w Polkowicach . Nikt nie chciał podjąć zlecenia . Firma Darwa wykonała czyszczenie kanalizacji wraz z kamerowaniem . Przystępna cena oraz fachowo rozwiązany problem . polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kanalizacja

, opublikowano ponad 15 lata temu

polecam , bardzo miła i fachowa obsługa . Tanio
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

brawo

, opublikowano ponad 15 lata temu

miła i fachowa obsługa,godne polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Pogotowie Kanalizacyjne WUKO we Wrocławiu? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi