Opinie Praktyka Dietetyczna Alicja Zembaty

Opinie

, opublikowano ponad 6 lata temu

podczas wizyty u internisty dowiedziałem się, że mam torbiele i jest to związane również z wagą, która w moim przypadku była dosyć spora. Nie mam stosownej wiedzy ani czasu na eksperymenty związane z dietą, to skorzystałem z pomocy dietetyka. To był dobry wybór, bo dzięki pani dietetyk jestem na dobrej drodze do zyskania prawidłowej wagi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

W przebiegu wizyty i porady, którą uzyskałam jestem zadowolona. Wszystko odbyło się dokładnie tak jak oczekiwałam, a teraz się skupiam na otrzymanym programie żywieniowym. Na oko jest akuratny i nie drogi
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

przez otyłość przyplątała mi się cukrzyca i do tego obniżyła się odporność na choroby. Dlatego ppostanowiłam schudnąć przy jakiejś profesjonalnej diecie. Tu skorzystałam z pomocy gabinetu pani Alicji. Jej porady są ciekawe i efektywne. Coś się jednak dobrego dzieje z moją wagą.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jeśli chodzi o panią dietetyczkę, to mogę śmiało polecić ze względu na bogate doświadczenie zawodowe i przystępność. Bardzo dokładna w badaniach, potrafi wysłuchac pacjenta i sensownie doradzić. Jej zalecenia były zawsze trafione.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Namiar na ten gabinet dostałam od koleżanek z pracy i bardzo chwaliły całą otoczke wizyty jak i zdrowy styl żywienia na jaki przeszły dzieki zaleceniom pani dietetyczki. Sprawdziłam to osobiście i muszę się przyznać, ze się nie zawiodłam. Z dotychczasowych wizyt dużo wyniosłam, a efekty są widoczne na wadze łazienkowej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zaczęły trapić mnie poważne problemy zdrowotne i lekarze zaliecili mi zmianę diety. Tu się zdałem na specjalistę z tej dziedziny i teraz korzystam z tej diety, co zaleciła mi Pani Alicja i jest ona całkiem dobra i przystępna. Zdrowie się troszkę też poprawiło.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo fajna osoba, która za swoje porady nie bierze dużo, a jest skuteczna w leczeniu. Nia dzień dzisiejszy czuję się o niebo lepiej jak kiedyś i odżywiam się już zdrowo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo zaimponowała mi otoczka wizyty w gabinecie, gdzie zostałem poddany dokładnym badaniom, wywiadowi, a potem została zaordynowana dieta, która nie obciąża zbytnio budżetu domowego. Myślę, że z takim podejściem pani dietetyczka będzie zawsze miała powodzenie w tej branży. Dziękuję i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo dobrze prowadzi pacjenta podczas całego procesu leczenia. Dotychczasowych efektów jestem zadowolona. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Borykałam się z problemami zdtowotnymi które były spowodowane minn otyłością i w końcu postanowiłam z tym coś zrobić. Wtedy trafiłam do Pani Alicji, która przeprowadziła badania a potem zaleciła stosowne zalecenia. Teraz jestem na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu w walce z otyłością.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo przyjazna i kompetentna osoba z dużym doświadczeniem, która pomogła wyprowadzić z nadwagi całą moją rodzinkę i już nie jesteśmy nazywani przez znajomych klanem grubasków. Wszystko, co zaleciła praktycznie się sprawdziło idealnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie oczekiwałam cudów po konsultacji pani dietetyk, bo z otyłością walczyłam od lat bez większych efektów. Tu się bardzo miło rozczarowałam, bo odpowiedni program działania i dieta mogą przynbieść bardzo pożądane efekty. Teraz już je widzę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W końcu się przełamałem i poszukałem sobie pomocy u dietetyka. Trafiłem do pani Alicji u której mogłem zostać profesjonalnie przebadany i po zdiagnozowaniu poddałem się kuracji odchudzającej. Załuję tylko, że tak późno pomyślałem o takiej wizycie, alem lepiej późno niż wcale. Dziękuję pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przy odchudzaniu na własną rękę korzystałem z wielu metod i srodków domowych, ale nie dało to większego efektu. Dopiero wzyta u profesjonalisty dała wynik pozytywny i co najważniejsze mogłem się też dużo dowiedzieć na temat zdrowego żywienia i bezpiecznego odchudzania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pani dietetyczka z dużym doświadczeniem. Profesjonalnie podeszła do mojej sprawy i pomogła dobrać odpowiednią dietę pod moje schorzenia. Nic nie koliduje z lekami, które biorę, a dieta się sprwdza. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie zawsze da się samemu podołać walce z otyłością i do tego być konsekwentnym w ustalaniu własnej diety, nie koniecznie właściwej. Po wielu próbach niepowodzeń zgłosiłam się do Pani Alicji i zostałam przebadana, oraz otrzymałam odpowiedni program żywieniowy. Teraz widzę już dobre wyniki a za pomoc dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mogłem skorzystać z katringu dietetycznego, ale na dzieńndzisiejszy ceny są bardzo wysokie i po ludzku mnie na nie nie stać. Zdecydowanie tańsza opcją było wykorzystanie pomocy pani Alicji i stosowanie do jej wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania. W ten sposób w przystępnej cenie zdrowo się odżywiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przesympatyczna pani dietetyk z bogatym doświadczeniem w swojej dziedzinie i bardzo pomogła mi wrócić do prawidłowej wagi za pomocą komfortowej i nie drogiej diety. Nie była ona zbyt rygorystyczna i podczas jej korzystania miałam dobre samopoczucie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W sprawach zdrowego odżywiania uważam, ze Pani Alicja ma najprawdopodobniej najlepsze notowania w mojej miejscowości. Jest osobą kompetentną i pomogła wyjść mi bez większych problemów z dużej otyłości, a teraz mieszczę się praktycznie w normie wagowej. Nie oszukujmy się, ale cennik też nie jest bez znaczenia, a te wizyty akurat nie są drogie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jej przychylne nastawienie z jednoczesnym zachowaniem profesjonalnego podejścia.Oprócz medycznego spojrzenia był czas na wysłuchanie pacjenta i dopiero to zebrane w całość rozpoczęłoWspółpracę co teraz przynosi pożądanie efekty.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pani Alicja jest świetną i doświadczoną dietetyczką, która potrafi znaleźć wyjście z każdego problemu. Cała moje rodzina od lat się borykała z nadwagą i dzięki konsultacja potrafiła osiągnąć właściwą wagę i przestawić się na prawidłowe odżywianie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Na gabinet pani Alicji natrafiłam w internecie, bo szukałam specjalisty, bo chciałam się przebadać i przejść na gruntowną dietę. Omówiona wizyta przebiegła profesjonalnie i Pani Alicja zaordynowała odpowiednie zalecenia, które teraz przynoszą pozytywny efekt. Z wizyty jestem zadowolona
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Dobra specjalistka, która zawsze służy swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. Niejednokrotnie byłem u niej na wizycie i za każdym razem były dokładne badania, a potem indywidualne zalecenia dotyczące diety przy moich schorzeniach. Najważniejsze jest to, że zalecenia przynoszą pozytywny efekt i czuję się nieźle.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Panią Alicję polecili mi znajomi, którzy borykali się kiedyś z nadwagą i pomogła im ustabilizować wagę. Miałam podobny problem i podczas wizyty zostałam dokładnie wypytana o wszystko i przebadana, a zalecona dieta przyniosła efekty, na które bardzo liczyłam. Za miłą wizytę i skuteczną pomoc dziękuje!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Udałam się do Pani Alicji w celu zasięgnięcia pomocy w szybkim, ale nie szkodliwym dla zdrowia odchudzaniu. Chciałam zajść w ciążę i ginekolog zalecił mi schudnięcie. Uzyskałam właściwą pomoc, a na dobre wyniki nie musiałam długo czekać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Byłem u Pani Alicji z synem, który cierpi na autyzm w celu zasięgnięcia porady i dostaliśmy rozpiskę odpowiedniej diety, która dobrze wpływa na syna dzięki czemu lepiej nawiązuje kontakt z otoczeniem. Z tak dobrej wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem kiedyś ozonoterapię w klinice na oczy i ta metoda nie przyniosła poprawy w tej dziedzinie, a co gorsza to spowodowała problemy z żołądkiem. Nie mogłem tolerować pewnych potraw, bo kończyło się to wizytami w toalecie. Po długich poszukiwaniach pomocy znalazłem się w końcu w gabinecie u Pani Alicji. Po diagnozie zaleciła stosowną dietę, która przynosi porządane efekty i nie obciąża mojego organizmu. Czuję się świetnie. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przy mojej pracy zawodowej musze bardzo dbać o wizerunek a zwłaszcza o linię. Mam swoje słabości zwłaszcza do kuchni włoskiej i słodyczy. W związku z tym utrzymuję od kilku lat ścisły kontakt z panią Alicją, która przygotowuje odpowiednią rozpiskę dzięki której mogę utrzymać dobrą formę fizyczna, ale także i psychiczną. Pozdrawiam i polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przez całe życie nie specjalnie dbałem o siebie i jadłem wszystko, co się dało łącznie z fasfoodami i po czterdziestce nabawiłem się już tak dużej nadwagi i do tego stłuszczenia wątroby, że internista nakazał bezzwłocznie poddanie się diecie. Z tym problemem udałem się do pani Alicji, która dokładnie przebadała mnie, a potem opracowała indywidualnie dietę z której korzystam od wiosny. Muszę stwierdzić, że dieta nie jest drakońska i sporo spadłem na wadze. Lepiej się czuję fizycznie i psychicznie. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Podczas rehabilitacji po wypadku która trwała kilka miesięcy spowodowała powrót do dobrej dyspozycji fizycznej, ale także sporej nadwagi. W pełnym powrocie do dawnej dyspozycji sprzed wypadku pomógł mi program dietetyczny od pani Alicji. Sama wizyta bardzo miła i same konkrety. To mi się podoba. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam problem z wagą i jest on związany z niewydolnością nerek i dla tego nie chciałem sam ryzykować z dietą żeby nie pogorszyć stanu zdrowia. Udałem się do pani Alicji, która po zapoznaniu się ze stanem mojego zdrowia i badaniach zaleciła odpowiednią dietę. Nie jest ona droga, drastyczna i przynosi efekty. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam bardzo pozytywne doświadczenia związane z wizytami u Pani Alicji. Po dokładnych badaniach zalieciła odpowiednią dietę, która w praktyce nie była wyjątkowo cięszka, a przyniosła porządane wyniki. Poważne stłuszczenie wątroby znacznie się obniżyło, waga też zeszła i co najważniejsze lepiej się czuję. Ogólnie świetny fachowiec i sympatyczna osoba. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Panią Alicję poleciła mi sąsiadka, która dzięki leczeniu u niej pozbyła się otyłości. Mój przypadek był troszkę inny, bo miałam otłuszczoną wątrobę i potrzebowałam dobrej porady i obrej diety do mojego problemu. Wizyta miła, dieta rozpisana i zalecenia. Teraz się odżywiam według jej porad i widzę, że to przynosi porządany skutek. Fachowiec godny uwagi!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo przyjemnie przebiega nasza współpraca przy zielonej szkole w zakresie organizowanych cyklicznie warsztatów kulinarnych. Dzięki takim warsztatom nasza młodzież zdobywa stosowną wiedzę, a zdarza się, że niektórzy chcą się już kształcić w tym kierunku. W każdym razie zajęcia z panią Alicją są rewelacyjne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Poradnię dietetyczna pani Alicji poleciła mi koleżanka z biura, która w dosyć krótkim czasie zrzuciła kilka kilo. Sama potrzebowałam też nieco schudnąć i postawiłam na profesjonalizm. Z wizyt jestem zadowolona, a przy bezpiecznym odchudzaniu czuję się doskonale. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mieliśmy w firmie przeprowadzane warsztaty odchudzające, które były dosyć interesujące i chodziło o zdrowe odżywianie przy siedzącym trybie pracy. Pani Alicja przekazała w ciekawy i konkretny sposób istotne wiadomości na temat żywienia, gotowania i zdrowego stylu życia. To był dobrze spędzony czas!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Po ciąży przytyłam kilkanaście kilogramów i prubowalał kilka sposobów zrzucić zbędne kilogramy, ale bez większych efektów. Dopiero pomoc w tym gabiniecie pozwoliła mi na nowo uwierzyć w siebie, a także skorzystać z bardzo dobrej i adekwatnej diety. Ogólnie jestem bardzo zadowolona!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Szukałam antidotum na moje problemy z nadwagą i skorzystałam z pomocy pani Alicjii która zajęła się z moim kłopotem. Podczas wizyt miałam badania, wywiad i wszystko to wyglądało bardzo profesjonalnie. Teraz man zalecaną dietę która mi pasuje i przynosi efekty. Wiem już teraz że było warto sięgnąć po taką pomoc.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u Pani Alicji, które były profesjonalne i bardzo dużo się dowiedziałam na temat prawidłowej diety, a także jak skutecznie walczyć z otyłością. Teraz jestem na ostatniej prostej do osiągnięcia sukcesu. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Po ciąży zapuściłam się i według skali BMI nabawiłam się otyłości. Teraz skutecznie walczę z tą dolegliwością przy pomocy Pani Alicji, która służy mi radą i pomocą. Jestem teraz na dobrej drodze do powrotu do dawnej wagi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Panią Alicję poleciła mi przyjaciółka, która korzysta z jej usług od dawna i jest bardzo zadowolona. Sama się przekonałam, że zna się świetnie na swojej branży i bardzo pomogła mi osiągnąć odpowiednią wagę i przejść na zdrowe żywienie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z pomocy tego gabinetu dietetycznego z porady na temat żywienia bardzo mi pomogły w osiągnięciu sukcesu, zdrowym żywieniu i odchudzaniu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Znajoma chodziła do Pani Alicji i bardzo chwaliła program dietetyczny, co [pomogło jej zejść z dużej wagi. Sama sprawdziłam to na własnej skórze i są fantastyczne wyniki. Warto korzystać z takiej wizyty!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Świetna dietetyczka. Bardzo dobrze ustawiła mi dietę cukrzycową. Cukier spada, a ja czuję się o niebo lepiej!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Od kilku lat walczę ze swoim inwalidztwem, pragne wrocic do sportowego życia. Dzięki pomocy w dobrym żywieniu już schudłem i moje nogi dają rade mnie prowadzić :) niedługo olimpiada dla niepełnosprawnych :D
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

dietetyczka godna polecenia, uzyskalam tam pomoc, gdy po ciąży bliźniaczej moja waga osiągnęła 100 kg... byłam zajęta dziećmi, potem pracą, nie miałam czasu by samodzielnie zaplanować sobie proces chudnięcia, tam mi pomogli :) teraz znów ważę 65 kg ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

zawsze chcialam byc szczuplejsza, le wolalam jesc, niestety bez refleksji co sie stanie gdy nie przestane, nadwaga przyszla dosc szybko i nie odeszla mimo jakis tam moich samodzielnych staran, pomogla wreszcie opieka specjalisty
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

dobrze ze czasy nadwagi są już za mną dziękuję!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

najlepsza! motywuje, wspiera, dieta dobrze ulozona i dobrana do potrzeb
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

razem z mamą się tam wybrałyśmy, mama po 60-ce bardzo przytyła, ja po ciąży, jednak jest już coraz lepiej i obie cieszymy się z efektów, zmiana stylu życia o 18-st. wyszła nam na dobre, teraz spacer zamiast ciasta i tv ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

poradnia warta polecenia wiedza co robia i strasznie pomagaja ludziom jak mi :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

problemy z otyloscia towarzyszyly mi az od dziecka... na szczescie ten czas juz za mna, pani Alicja bardzo mila i kompetentna osoba pomogla mi bardzo
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

niezawodni! mozna im zaufac, zmiana wygladu i stylu zycia gwrantowana
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

cieszę się, że miałam odwagę skorzystać z profesjonalnej pomocy, dzięki temu odchudzanie nie było takie złe :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Postanowiłam przygotować się na zimę :) tak, tak na zimę ! Boję się że znów przytyję przez zimowe łakomstwo. Dlatego zgłosiłam się do Pani Alicji, teraz jestem spokojniejsza i na pewno będę walczyć ze swoimi zimowymi słabościami.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Świetne miejsce a podejście do klienta / pacjenta niewiarygodnie życzliwe. Polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Super że trafiłem na Panią Alicję ... wydawało mi się że facet u dietetyka to wstyd, żona mnie zapisała a ja nie miałem już wyjścia. Nie żałuję bo teraz mądrze walczę ze zbędnymi kilogramami ! Polecam panowie !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Za tydzień jadę na upragnione wakacje ! Ciesze się że wcześniej zadbałam o płask brzuch i dobre samopoczucie. Fajnie że w zielonej jest tak dobra praktyka dietetyczna - nazwa trafiona w 100% ! Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Nie cierpiałam się odchudzać ... teraz wiem że tak naprawdę nie cierpiałam diet jakie znajdywałam w gazetach. Nie wiem dlaczego wcześniej nie trafiłam do specjalisty ! Dziś czuję się lepiej, wyglądam świetnie a odchudzanie to teraz dobre nawyki żywieniowe. Polecam serdecznie Dobrą Praktykę Dietetyczną !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nie mogłam uwierzyć jak szybko traciłam na wadze, a to wszystko dzięki specjalnie opracowanej diecie przez poradnie dietetyczną Alicja Zembaty ! Szczerze polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

teściowa mi poleciła, bo miała cukrzycę i ciężko było jej dobrze ułożyć jadłospis, ja chciałam po prostu schudnąć, i się udało! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

dużo przytyłam po ciąży, byłam nieszczęśliwa, teraz jestem zadbaną i szczupła mamą :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

super firma, pomogła mi i mojemu mężowi, zbilansowana dieta była dla nas ratunkiem od otyłości
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Praktyka Dietetyczna Alicja Zembaty? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi