Opinie Pralnia dywanów - tapicerek meblowych i samochodowych
Opinie
Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług, poradziliście sobie z tapicerka mojego fotela doskonale!
Wszystko szybko i sprawnie, a mój dywan odzyskał swój dawny blask!
Miałam naprawdę mocno zanieczyszczoną tapicerkę mojego ulubionego fotela, zadzwoniłam do One-Way, Panowie przyjechali następnego dnia, doczyścili wszystko, tak, ze aż nie mogłam wyjść z wrażenia, Normalnie jakby fotel był prosto z salonu!
Adrian , opublikowano ponad 7 lata temu
Masakra. Dywan po "czyszczeniu i impregnowaniu" nadal brudny, a do tego klejący. "Nie dało się doczyścić, robiłem dwa razy". Prawie stówa skasowana za totalne partactwo! Nie polecam - w innej firmie po 40 min. dywan JAK NOWY. No ale szczota i myjka ciśnieniowa, nie jakieś badziewne odkurzacze piorące. Omijać szerokim łukiem.
Czyszczą szybko i dokładnie! Korzystam z ich usług od dawna i bardzo sobie chwalę.
Dają radę z nawet tymi najgorszymi plamami, dzięki nim moja wykladzina w domu wygląda jak nowa.
Genialna firma! Bardzo sprawnie wyczyścili moje auto po zimie, czuje się jakbym miał nowy samochód, a nie tylko wyczyszczony, gorąco polecam.
prawdziwy raj dla wszystkich dywanów! nie trzeba wydawać milionów na nowy dywan, kiedy za kilka złotych można odnowić stary. naprawdę jestem zadowolona z ich usług!
jestem bardzo zadowolona, dywan zyskał piękne kolory i super zapach. polecam
Suli Robrod Calonxi , opublikowano ponad 8 lata temu
dywan jak nowy - szybko, sprawnie i w przystępnej cenie!
Ompres Ecyl Peris , opublikowano ponad 8 lata temu
pozytywne komentarze to nie przesada, oni naprawdę są najlepsi w swoim fachu. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało.
najlepsza pralnia na świecie! polecam!
Magda R , opublikowano ponad 8 lata temu
Dywan wyprany, efekt świetny, klient zadowolony czyli wszystko tak jak być powinno. 10/10.
Rzetelna i bardzo dokładna firma. Perfekcyjnie odświeżony dywan, bardzo pachnący, nie ma ani grama okruszka. Tak to się powinno wykonywać!
Czy Znasz Pralnia dywanów - tapicerek meblowych i samochodowych? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi