Opinie Pralnia dywanów - tapicerek meblowych i samochodowych

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług, poradziliście sobie z tapicerka mojego fotela doskonale!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Wszystko szybko i sprawnie, a mój dywan odzyskał swój dawny blask!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Miałam naprawdę mocno zanieczyszczoną tapicerkę mojego ulubionego fotela, zadzwoniłam do One-Way, Panowie przyjechali następnego dnia, doczyścili wszystko, tak, ze aż nie mogłam wyjść z wrażenia, Normalnie jakby fotel był prosto z salonu!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Masakra. Dywan po "czyszczeniu i impregnowaniu" nadal brudny, a do tego klejący. "Nie dało się doczyścić, robiłem dwa razy". Prawie stówa skasowana za totalne partactwo! Nie polecam - w innej firmie po 40 min. dywan JAK NOWY. No ale szczota i myjka ciśnieniowa, nie jakieś badziewne odkurzacze piorące. Omijać szerokim łukiem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Czyszczą szybko i dokładnie! Korzystam z ich usług od dawna i bardzo sobie chwalę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dają radę z nawet tymi najgorszymi plamami, dzięki nim moja wykladzina w domu wygląda jak nowa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Genialna firma! Bardzo sprawnie wyczyścili moje auto po zimie, czuje się jakbym miał nowy samochód, a nie tylko wyczyszczony, gorąco polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

prawdziwy raj dla wszystkich dywanów! nie trzeba wydawać milionów na nowy dywan, kiedy za kilka złotych można odnowić stary. naprawdę jestem zadowolona z ich usług!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

jestem bardzo zadowolona, dywan zyskał piękne kolory i super zapach. polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

dywan jak nowy - szybko, sprawnie i w przystępnej cenie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

pozytywne komentarze to nie przesada, oni naprawdę są najlepsi w swoim fachu. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

najlepsza pralnia na świecie! polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Znakomita firma. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Dywan wyprany, efekt świetny, klient zadowolony czyli wszystko tak jak być powinno. 10/10.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Rzetelna i bardzo dokładna firma. Perfekcyjnie odświeżony dywan, bardzo pachnący, nie ma ani grama okruszka. Tak to się powinno wykonywać!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Pralnia dywanów - tapicerek meblowych i samochodowych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi