Opinie Prestige Spa Studio Kosmetyczne Ilona Boćko Bo jesteś wyjątkowa!

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Skorzystałam z oferty GROUPON manicure- poranione skórki, lakier hybrydowy został nałożony krzywo, na skórkach i wokół paznokcia pozostawione resztki lakieru zabieg na twarz - mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny wykonany pół na pół?? + masaż twarzy - zabieg rwał krócej niż sama mikrodermabrazja powinna być wykonywana masaż ciała - tragedia, Pani chyba nie ma pojęcia na czym polega masaż ciała, poszczypać się po skórze potrafię sama zabieg na stopy- nie doczekałam. Pani pozostawiła mnie ze stopami w wodzie, która po 5 minutach ostygła, na 25 minut i się nie pojawiła. wytarłam stopy i podziękowałam. w toalecie dla klientów pobrudzona deska klozetowa, obok wiadro z mopem... w pomieszczeniach zimno! bardzo zmarzłam podczas masażu ciała, nie było więc mowy o żadnym relaksie z pomieszczenia do pomieszczenia musiałam przechodzić na boso, po zimnych kafelkach i przenosić wszędzie swoje rzeczy. salon wymaga raczej odświeżenia, wiele rzeczy zużytych, niedomalowane ściany, sprane ręczniki...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo dobry salon!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Moim zdaniem Prestige to bardzo dobry zakład kosmetyczny. Pani Ilona to profesjonalistka, a przed wszystkim bardzo miła i pomocna osoba. Nie raz wyratowała mnie z opresji, zrobiła makijaż na ostatnią chwilę, czy paznokcie na dwie godziny przed imprezą. Moim zdaniem warto jej zaufać, ja nigdy się nie zawiodłam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

to chyba pomyłka

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ciągle pojawiają się groupony tego salonu. Nie wiem tylko dlaczego ceny są mniejsze (strona internetowa salonu > zakładka promocje) niż na owych grouponach... Na innych stronach pojawiają się tylko negatywne opinie o salonie...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

salon prestige

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zabieg depilacji laserowej planowałam przez długi czas, ale bałam się?. Koleżanka poleciła mi salon Prestige i nie żałuje, efekty są rewelacyjne, a pani Ilona to bardzo miła osoba.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Salon

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wyjątkowo przyjemny salon kosmetyczny! Panie kosmetyczki bardzo miłe, atmosfera przyjemna i nie było skrępowania typowego przy zabiegu depilacji. Zastanawiam się nad depilacją laserową. Nie jestem jeszcze przekonana, czy się na to zdobędę, ale jeśli tak, to na pewno u tym salonie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kosmetyczka

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo fajne miejsce. Korzystam z ich usług regularnie i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce innym. Panuje tam bardzo miła atmosfera, która sprzyja zabiegom. Zawsze jak stamtąd wychodzę to czuję się młodsza i piękniejsza!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Salon godny polecenia! Byłam tam na depilacji laserowej. Miło i przyjemnie. Zabieg rewelacja włoski nie odrastają jestem zachwycona!


Czy Znasz Prestige Spa Studio Kosmetyczne Ilona Boćko Bo jesteś wyjątkowa!? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi