Opinie Producent ogrodzeń ART.STAL Barbara Żmijewska

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Stanowczo nie polecam. Oszukiują i naciągają klientów. Złożone zamówienie na elementy ze stali na początku marca z ustaloną w tamtym momencie cena i dogadaniem, że transport przy okazji innej trasy w ciągu 2 tygodni, wszystko to zostało potwierdzone e-mailem (brak informacji, że należy wpłacić zaliczkę czy całość zamówienia). Po 3 tygodniach braku odzewu i moim telefonie, dostałam o informację, że jeszcze nie ma trasy w tym kierunku i że cena będzie już wyższa, bo cena na rynku wzrosła. Oczywiście, że wzrosła, dlatego składałam zamówienie na początku marca i prosiłam o potwierdzenie. Firma nie dostarczyła towaru przez 3 tygodnie i teraz przez to ja mam płacić więcej. Brak trasy w tym kierunku jestem w stanie zrozumieć i poczekać, jednak nie daje to prawa sprzedawcy do podniesienia ceny, obowiązuje cena w momencie zamówienia. Dodatkowo podczas rozmowy obaj Panowie właściciel oraz pracownik, opryskliwi, próbują zagadać, nie dopuścić do głosu i są zdziwieni, że oszukany klient mówi podniesionym, nerwowym tonem, grożenie, że w taki sposób rozmowy prowadzić nie będziemy. Po informacji, że mam potwierdzenie emailem, że takie działania są niezgodne z prawem, aby zmieniać cenę oraz że obowiązuje mnie cena w momencie zamówienia, Pan właściciel polecił mi egzekwować to prawnie. Tłumaczenie o wzroście cen na rynku. Tak jest wzrost, dlatego składałam zamówienie z początkiem marca, nie teraz. I owszem mam zamiar egzekwować to prawnie. Konsultowałam sprawę z rzecznikiem praw konsumenta i jest to działanie bezprawne, nie ma znaczenia czy jest zaliczka wcześniej lub płatność, ponieważ może być płatność przy odbiorze, na szczęście mam potwierdzenie zamówienia na emailu. Powtarzam, niepoważna, nieodpowiedzialna firma, która naciąga klientów. Jeżeli ktoś chce składać zamówienie to polecam kupować, płacić i odbierać w tym samym dniu, ponieważ nie można być pewnym ustaleń.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

zgodność zamówienia z opisem w 100% szybka dostawa również jest dużym atutem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

nic tylko zamawiać, jestem bardzo zadowolony z wykonania ogrodzenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

(null)ddvhke

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wszystko w porzadku, mają mnóstwo klientow, trzeba czasami czekac w kolejce ale warto
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Proszę omijać szerokim łukiem tą firmę jeśli nie chcecie stracić pieniędzy i zostać oszukanym. Zamówiłem bramę z przęsłami oraz furtki (wszystko ocynkowane, malowane proszkowo). Podczas sprzedaży wszystko pięknie ładnie. Wszystko będzie za 3 tygodnie (tu już pojawiło się pierwsze kłamstwo). Czekając na towar gdzie już upłynął termin dostawy był on kilkukrotnie przekładany, raz nawet 2h przed rzekoma dostawą. Pomijając już ten fakt. Kiedy towar dotarł okazało się że spora część jest porysowana, są skazy, pełno okruchów zamalowanych, łączenia nie doszlifowane albo za bardzo ze szlifowane. (informacja od pracownika że takie są ich standardy) to jeszcze było nic, brama 4.60 metra była cała wygięta w łuk, różnica 7 cm od poziomu z jednej strony na końcu drugiej. Ogólnie tragedia jakiej nigdy nie widziałem. Brama nie została przeze mnie odebrana. (na mój pech wcześniej zostało opłacone ). Nie dajcie się omamić bo próbują wciskać wam bez faktury co potem w ogóle by nie było podstaw prawnych do roszczeń w stosunku do złodziei. Na szczęście ja mam fakturę podpisaną przez pracowników że towar nie został odebrany itd. Teraz z firma nie ma kontaktu. Zostałem okradziony i oszukany. Jeżeli są to jeszcze jakieś inne osoby proszę się zgłosić do mnie. Sprawa zostało już zgłoszona jak również będzie rozpatrywana w toku sądowym. Naprawdę zaoszczędźcie sobie spokoju i omijajcie tych ludzi szerokim łukiem. Krętacze i oszuści. Inaczej nie można nazwać ale sprawiedliwość ich dosięgnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

super wykonane, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

solidne wykonanie, warto było trochę dopłacić i ocynkować, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Producent ogrodzeń ART.STAL Barbara Żmijewska? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi