Opinie Projint Dawid Szostak

, 10 października 2018

Patrząc na wykonaną robotę przez Pana dawida, to czapki z głów. Miał być prosty i łtwy w obsłudze sklep internetowy i dokładnie zrobił tak, jak oczekiwałem. Interfejs przyjazny, szata graficzna przyjemna dla oka i co najważniejsze wszystko działa.

, 25 września 2018

Kilku gości z allegro robiło mi pozycjonowanie a efekt był niestety mizerny. Decydowałem się na profesjonalistę i tu się nie zawiodłem. Dzięki Panu Dawidowi widać wynik pozycjonowania i jest on bardzo dobry.

, 12 sierpnia 2018

Pewna firma robiła kiedyś dla mnie sklep internetowy, ale kontakt z nią miałem kiepski a strona sklepu arhaiczna. Trzeba było zrobić zmiany i tym razem zrobiła to firma Pana Dawida. Kontakt bez zarzutu, a witryna sklepu nowoczesna i przyjazna internautom.

, 23 lipca 2018

Prowadzę małą firmę i musiałem zmienić hosting, bo koszta abonamentu nie były już atrakcyjne i się przeniosłem do innego dostawcy. W migracji danych i konfiguracji kont pocztowych pomagała mi firma Pana Dawida.

, 8 czerwca 2018

Czasami mam problemy z własnymi stronami i wtedy zwracam się po pomoc do Pana Dawida, ltóry potrafi zaradzić i rozwiązać każdy problem informatyczny. Przy okazji jest miły i konkretny kontakt, a cena jest ok!

, 10 maja 2018

W ostatnim czasie na rynku jest sporo informatyków i można w nich przebierać do woli, ale takich konkretnych jak pan Dawid, to ciężko znaleźć. Bardzo dobry kontakt, i wszystkie oczekiwania klienta łapie w lot i potrafi to potem przełożyć w praktyce. Mam od niego idealnie wykonaną stronę www i dobrze pozycjonowaną. Czego więcej oczekiwać?

, 7 kwietnia 2018

Bardzo chwalę dobrą jakość usług i kontakt z panem Dawidem. Jego wykonane strony działają poprawnie i zawsze jest dyspozycyjny przy sytuacjach kryzysowych jak awaria hostingu. Mogę tylko się cieszyć, że współpracuję z takim zawodowcem.

, więcej niż 6 miesięcy temu

Ktoś mi robił kiedyś sklep internetowy i chciałem poszerzyć w nim możliwości dotyczące płatności przez sms, Paypal, i inne platformy płatnicze. Dopiero Pan Dawid potrafił to ogarnąć i odpowiednio skonfigurować pod sklep internetowy. Z takiego podejścia jestem bardzo zadowolony.

Damian Szyszko

, więcej niż 6 miesięcy temu

W dzisiejszych czasach nie ma problemu z wyszukaniem informatyka do zrobienia porządnej strony www, ale jest problem ze znalezieniem takiego, co jest konkretny, słowny i ma profesjonalne podejście do zawodu. Dla tego współpraca z panem Dawidem była owocna i zrobił dokładnie to, czego oczekiwałem. Świetny i konkretny facet!

, więcej niż 6 miesięcy temu

Potrzebowałem bardzo dobrego informatyka, który zna się na grafice i pozycjonowaniu, bo potrzebowałem żeby wrzucił zdjęcia na moją stronę internetową jako oferta handlowa a także zajął się pozycjonowaniem. Po rekomendacji znajomych wpadłem na Pana Dawida, który cieszy się świetną opinią i doskonale zna się na tych klockach. Bardzo dobrze się wywiązuje e swoich zadań i dla tego polecam!.