Opinie Promation.pl | Stojaki reklamowe

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Super szybka realizacja. Dziękuje za stojak który jest już w naszym sklepie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Firma błyskawicznie zrealizowała moje zamówienie. Dostałam numer monitorowania i następnego dnia mogłam ustawić na stojaczku moje towary. dziekuje
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

towar oraz realizacja na najwyższym poziomie. like
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Doskonała obsługa i towar.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Ekspresowo otrzymałem towar za co daje ogromny pozytyw. Stojak zgodny z opisem, świetnie się prezentował na targach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

..... Posiadaja na swojej stronie opcje ze mozna zaplacic za pobraniem ale co sie okazuje jest to nie prawda. Najpierw musisz oplacic fakture proforme i dopiero wtedy wysylaja towar.... A po za tym nie ma z nimi zadnego kontaktu. Pani ktora odbiera telefon rozmawia tylko o stojaczkach, na prosbe podania numeru do kogos kto udziel informacji odmowila i byla arogancka i chamska, tylko mail na ktory nikt nie odpowiada po za wysylaniem faktur
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Promation.pl | Stojaki reklamowe Firma

Przy opcji za pobraniem jest następująca informacja: "za pobraniem (przy odbiorze) - klient płaci za towar bezpośrednio kurierowi DPD. (Promation zastrzega że ta forma płatności może nie być dostępna dla wszystkich)." Za pobraniem nie wysyłamy min. paczek zagranicznych, towarów wykonywanych na zamówienie, wielopaczek, itp. Prawdą jest że na infolinii rozmawiamy głównie o stojakach reklamowych. Nie wiemy do kogo chciała Pani uzyskać telefon skoro wszystko zostało przekazane w sposób rzeczowy i dokładny. Pani Katarzyno dziękujemy za opłacenie proformy i skorzystanie z naszych usług. Żałujemy tego komentarza gdyż staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony.


zadowolony klient

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zakupiony towar spełnił moje oczekiwania. Z powodzeniem polecam firmę innym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

tylko polecić

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mają na prawdę spory wybór stojaków na ulotki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

super stojaki

, opublikowano ponad 13 lata temu

Znalazłem ich dzięki znajomej firmie. Polecila nam tą firmę. Postanowiliśmy sprawdzić ich stojaku. Potwierdzamy że są bardzo dobre.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dokonałem zakupów i jestem z nich bardzo zadowolony. Stojaki są solidne i ładne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Promation.pl | Stojaki reklamowe? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi