Opinie Prywatna Komunikacja Autobusowa TANDEM Ścieżka Andrzej

Opinie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo Polecam. Wiem że najlepszy przewoźnik w Warszawie i okolicach to TaNDEM.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Świetny przewoźnik z usługami na najwyższym poziomie.Jeździłam z nimi wielokrotnie - tak w kraju, jak i za granicą, więc wiem, co mówię. Na dodatek cena przystępna. Szczerze polecam,, z czystym sumieniem :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Firma godna zainteresowania obsługa mila kierowcy przygotowani ze znajomosci trasy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Panowie wykonują swoją pracę bardzo profesjonalnie, punktualność i miła obsługa to dodatkowy bonus do zamówionej usługi. Polecam serdecznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przede wszytskim bardzo kulturalny i doświadczony Pan kierowca.,świetnie reprezentował firmę. Punktualnie i bezpiecznie dojechaliśmy na miejsce. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Profesjonalizm w każdym calu. Polecam serdecznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Polecam wszystkim!!! Miła obsługa, fajne samochody!!! Ceny również ok!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z całego serca polecam. Profesjonalna obsługa, super podejście do klienta, a co najważniejsze jeżdżą bezpiecznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Profesjonalne podejście do klienta , zawsze punktualnie, do tego wygodnie i nie drogo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jak dla mnie najlepszy przewoźnik na jakiego trafiłem. Wszystko bezproblemowo przebiegło. Kierowca punktualny, fajne warunki podróży a i cena spoko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo fajne wrażenie za pierwszym razem kiedy korzystałam z ich usług. Kolejny raz również bardzo w porządku. Firma solidna, autobusy porządne. A cena zachęca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Solidny, profesjonalny przewoźnik, porządne autobusy , a cena konkurencyjna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Tandem to zdecydowanie najlepszy przewoźnik z jakim miałam do czynienia, pełna kultura, fajny autobus i zadowalająca cena.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo polecam , genialna i kulturalna obsługa, szybko , bezpiecznie i na czas . W aucie czyściutko i cieplutko , polecam wszystkim
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W mojej ocenie zdecydowanie the best wśród przewoźników, wygodne autobusy, bogato wyposażone. Doświadczeni , mili kierowcy. Cena w porządku.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

autokar pierwszej klasy, bardzo komfortowe warunki i bezpieczna podróż, oceniam jak najbardziej na plus.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo profesjonalny i uczciwy przewoźnik . Gorąco polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jeden z lepszych przewoźników z jakimi miałem do czynienia, punktualnie , wygodnie i za rozsądną cenę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Od lat trzymają poziom, solidna firma z konkurencyjnymi cenami.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Autobus podstawiony na czas ,czysto w środku. Kierowca znający drogę dowiózł nas bezpiecznie do celu . Firma zostanie dla nas nr.1 w organizacji wyjazdów .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Podróż takim autobusem to czysta przyjemność, tak trzymać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Korzystamy od kilku lat z ich usług, trzymają poziom, oby tak dalej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Moja firma wynajęła od nich autokar na wyjazd służbowy, kierowca bardzo miły z profesjonalnym podejściem do swojej pracy, autobus z najwyższej półki- pełen komfort.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

usługa zawsze na najwyższym poziomie, nie ma się do czego przyczepić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wszystko jak najbardziej na plus, zawsze solidnie na czas i w fajnych warunkach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wysoka jakość usług za rozsądną cenę. Zdecydowanie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Znakomita firma, kierowcy bardzo kulturalni bez żadnego problemu pomogli z bagażami. Byłam bardzo zadowolona z obsługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wynajmowaliśmy od nich autokar na na wycieczkę dla dzieciaków, byliśmy bardzo zadowoleni, autokar porządny, czysty, Pan kierowca bardzo miły i pomocny, polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Prywatna Komunikacja Autobusowa TANDEM Ścieżka Andrzej? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi