Opinie Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Również nie polecam szkoły mój syn w klasie od 1-3 jeszcze znośnie ale potem się zaczęło co chwilę jakieś nowe dziecko w klasie ,jak tylko problem się pojawił odrazu wszystkie problemy nagle zaczęły być zrzucane na syna chociaż znać go i wiem że potrafi dokuczyć ale tak jak jemu dokuaczyly dzieci i nauczyciele którzy powinni być na emeryturze i przychodzą tam tylko żeby się nie nudzić i nie umrzeć w domu...dyrektorka nie obiektywna kazała mi zabrać dziecko do pediatry żeby leki wypisał to jakiś śmiech ...pieniądze wcale nie małe ani grosza bym nie zapłaciła za tą szkołę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

czytam te posty i zastanawiam sie nad opinia ludzi , ktorzy wypisali swoje dzieci z tej szkoly...i moje przemyslenie jest takie ze te dzieci niestety nie pasowaly do tego srodowiska ... mam na mysli to , ze dzieci nie mialy kontaktu ze swoimi rodzicami a rodzice postanowili oddac je do wychowania w szkole ... niestety szkola edukuje a wychowuja rodzice taka jest prawda
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Moja opinia jest inna. Moje dziecko z ADHD zostało odrzucone i ewidentnie było niewygodny problemem dla szkoły. Zrobiono z niego lobuza i chora osobę i przy wszystkich dzieciach w klasie głośno rozmawiano z synem o lekach które bierze. Ciągle byłam wzywa a do szkoły i to często z bardzo blachych powodów, aż zaczęłam mieć leki gdy widziałam, że dzwonią że szkoły. Rodzice dzieci bardzo dobrze uczących się mimo że syn ich dzieci nigdy nie skrzywdzł zaczęli na mnie krzyczeć i ublizac mi i mężowi. Wpisałam syna z tej szkoły i poszedł do sp. 1. Jest szczęśliwy, nie był ani razu u pedagoga i ja ani razu nie byłam wzywa a do szkoły. Ma normalny wf. na sali gimnastycznej i sks. W szkole jest też psycholog. Mam dziennik elektroniczny, jest w szkole monitoring, a w prywatnej szkole nie ma ani sali gimnastycznej ani dziennika ani monitoringu. Jeśli macie dzieci z PROBLEMAMI to wszędzie, ale nie do tej szkoły. Niby twierdzili że pomagają, a tak naprawdę zaszkodzili.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Szkoła na wysokim poziomie, dokładają starań, żeby dzieci miały jak najlepsze wyniki w nauce, pedagogów oceniam bardzo dobrze, widać, że mają powołanie do wykonywanego zawodu. Zajęcia dodatkowe typu tańce czy szachy organizowane na terenie szkoły to świetna sprawa, dla mnie duża wygoda, w świetlicy dzieciaki mogą tez odrobić lekcje pod okiem nauczycieli, także po szkole mają wolne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Nie mam zastrzeżeń i trochę się dziwie, że pojawiają się takie opinie jak poniżej. Kadra pedagogiczna jest świetna, doświadczona, mają dobre podejście do dzieci, syn zawsze przychodzi ze szkoły zadowolony, chyba, że ma dużo lekcji do odrobienia ;) Kładą duży nacisk na naukę szczególnie języków obcych, ale to dobrze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

a mój syn chodzi tu do szkoły podstawowej. Bardzo jesteśmy zadowoleni z placówki. Mają doświadczenie i dobre tradycje jako najstarsza szkoła prywatna w Legnicy. Nie mieliśmy w trakcie nauki żadnych problemów ani zażaleń. Syn bardzo polubił swoją klasę i kadrę nauczycielską. Od 4 klasy zapisałam go też na rosyjski. teraz jeszcze w ramach pobytu w szkole ma zajęcia z taekwondo. Cieszę się, że świetlica jest u nich czynna do 18, bo akurat mogę go po pracy odebrać:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Również nie mogę nic pochlebnego napisać o tej szkole . Mój syn chodził to podstawówki panie nauczycielki w podeszłym wieku znęcały się nad dzieckiem . Odradzam i NIE POLECAM!!! Pani dyrektor nieodpowiedzialna i nieobiektywna !!! Popieram opinię wcześniejszej mamy która pisze o znęcaniu się dyrektorki nad dziećmi- uprzedzam !!!- szkoda pieniędzy na to co dziecko może przejść ...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

To prawda że Dyrektor jest nieobiektywna . A nauczyciele, choć nie wszyscy, tworzą takzwana klikę z wicedyrektor przeciw uczniowi który jest niewygodny.


Czy Znasz Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi