Opinie Prywatny ośrodek terapii uzależnień Empatia

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Leczenie się w ich ośrodku to jedna z lepszych rzeczy, które spotkały mnie w życiu, bo pozbyłam się swoich nałogów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zachęcam wszystkich do walki z własnymi demonami. Ten ośrodek bardzo w tym pomaga.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jeśli dopadły Cię demony przeszłości, podobnie jak mnie, to serdecznie polecam pobyt w tym ośrodku/ Niezwykła oraz niebanalna pomoc przez świadome osoby, chcące szerzyć dobro.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Niezwykłe podejście do leczenia pacjentów. Jestem szczęśliwy, że zdecydowałem się właśnie na ten ośrodek.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem szczęśliwy, że postanowiłem się zgłosić do tego ośrodka. Zawdzięczam im wiele – całe moje zdrowie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo porządny ośrodek. Jestem w stanie polecić bez wahania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Empatia to bardzo dobra nazwa dla tego miejsca, bo pracownicy mają… jej niewyobrażalnie wiele.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Prywatny ośrodek terapii uzależnień Empatia? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi