Opinie Przedszkole i Żłobek Przytulny Kącik

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mają bardzo dobrą kadrę, która dba o pełne bezpieczeństwo, edukację i rozwój psychofizyczny dziecka. Nie mam wyrzutów sumienia zostawiając codziennie mojego malucha u nich, bo wiem, że znajduje się pod właściwą opieką.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Według mnie Przytulny Kącik sprawdza sie idealnie w przypadku mojego dziecka. Syn ma bardzo zgrane towarzystwo, chętnie bierze udział we wszelkich zajęciach i nie grymasi przy posiłkach. Dzięki temu miejscu bardzo się zmienił na plus. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Moim zdaniem to idealna opcja dla mojego dziecka. Jest bardzo dobrze zaopiekowane, dobre posiłki, ciekawe zajęcia dydaktyczne, dużo ruchu i zabawy. Po prostu kompleksowa oaza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Podejście przytulnego kącika do obecnie panującej sytuacji pandemicznej jest wpełni profesjonalne i nie mam żadnych obaw żeby moje dziecko wciaż do nich uczęszczało. Z tego, co widzę wszyscy stosują sie do wymogów bezpieczeństwa, na tym poziom edukacyjny nie ucierpiał.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zdecydowanie mi odpowiada dobry poziom nauczania i komunikacja między kadrą a rodzicami. O wszytskim jesteśmy informowani na bieżąco, a przy okazji zwrócili na pewną rzecz uwagę i faktycznie dziecko potrzebowało diagnozy. Za taki profesjonalizm można tylko gorąco podziękować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Według mnie to jedno z lepszych miejsc do rozwoju dziecka w moim mieście. Mają bardzo dobry program edukacyjny i dydaktyczny a osoby zajmujace się dziećmi są w pełni rpofesjonalne. W sumie nie mam żadnych uwag i cieszę się, że moje dziecko znajduje się właśnie w przytulnym kąciku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zapisywałam moje dziecko do kilku przedszkoli, ale długo miejsca tam nie zagrzało, bo coś było nie tak z personelem, lub dziećmi. Po prostu sie źle tam czuł. Dopiero tutaj mieli anielską cierpliwość i odpowiednie podejście do podopiecznych. Coraz lepiej sie odnajduje w tym środowisku. Bardzo dobre miejsce i zasługujące na swoja nazwę, czyli przytulny kącik.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo zadowolony jestem, ze przedszkole potrafiło sie szybko przystosować do nowych wymogów sanitarnych i życiowych realiów. Dzieci są nadal bezpieczne, a poziom edukacyjno - dydaktyczny nie obniżył się, a czesne nie podwyższyli.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dzieciaki są tu dobrze zaopiekowane i szczęśliwe. Ciągle robią jakieś nowe rzeczy nie mając czasu na nudę. Polecam wszystkim rodzicom.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Podejście Przytulnego Kącika do obecnej sytuacji jest jaknajbardziej pozytywne. Nie robią oszczędności na dezynfekcji i realizacji wytycznych sanepidu. To, co widzę to mam pewność, że moje dziecko znajduje się w higienicznych warunkach i ma zapewnione maksimum bezpieczeństwa i tu należy im się duży plus za to.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo fajne miejsce dla moich dzieci. Dwójka synków szybko się zaaklimatyzowala w nowym otoczeniu i prędko nawiązała nowe przyjaźnie. Teraz w cieżkim okresie jaki panuje na całym świecie doskonale przytulny kącik realizuje program bezpieczeństwa dla najmłodszych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Pod względem programowym to wypada najlepiej w mojej dzielnicy a do tego stała i dobrze wykwalifikowana kadra to dodatkowy atut. Grupki dzieci fajnie podzielone, nie złe posiłki i normalne ceny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Placówkę rekomendowali mi znajomi, których dzieci wcześniej do nich chodziły. I faktycznie rekomendacja potwierdzona, bo poziom edukacyjny i opieka na najwyższym poziomie. Moja pociecha się świetnie rozwija, a w tym momencie bardzo tęskni za swoimi przyjaciółmi i opiekunkami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

ja wybrałam przytulny Kącik dla mojego dziecka ze względu na bogaty program edukacyjny i swietną kadrę. Wcześniej zasięgnęłam opinii od znajomych i dowiedziałam się że tam panuje mała rotacja, są małe grupki dzieci i świetne posiłki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

w naszej okolicy było kilka miejsc gdzie mogliśmy zapisać naszego dzieciaka do przedszkola. Nie chodziło nam żeby było najtaniej, a przede wszystkim żeby kadra była z doświadczeniem bez dużej rotacji i był pewien poziom edukacyjny. Dlatego wybraliśmy przytulny kącik, który spełniał te wymogi i na dzień dzisiejszy się psrawdza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

moim zdaniem to dobre miejsce i godne polecenia dla kazdego malucha. Co mnie urzekło to, że cała kadra ma spokojne i zyczliwe podejście do podopiecznych i nie ma nerwowych sytuacji ani konfliktów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

mój Maksio odnalazł tutaj oazę spokoju , masę przyjaciół i przyjazne środowisko gdzie może się spokojnie rozwijać. Wszystko dobrze zorganizowane i nie mam powodu się czegoś czepiać. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przedszkole ma bardzo bogaty program edukacyjny, do tego sporo dodatkowych zajęć dzięki czemu zdecydowanie wyróżnia się na tle innych miejsc o podobnym harakterze. Myślę, że taka inwestycja w dziecko przyniesie w przyszłości bardzo pożądane efekty
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo jestem zadowolony, że moje dziecko jest zapisane do przytulnego kącika i poza dobrą organizacją, świetna kadrą mają też doskonałą kuchnię. Bardzo dobre potrawy to dodatkowy atut tego miejsca. Ogólnie kompleksowe przedszkole.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zanim moje dziecko poszło do tego przedszkola sprawdziłem program zajęc i opinie kilku okolicznych miejsc. Tu najlepiej wypadało właśnie to przedszkole. Na dzień dzisiejszy z tego wyboru jesteśmy zadowoleni, a przede wszystkim nasze dziecko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Znam realia panujące w przedszkolach i z rozmów ze znajomymi można wyciągnąć różne wnioski. Ja w każdym razie na to miejsce nie mogę narzekac, bo dziecko doskonale się rozwija i znajduje się pod bardzo dobrą opieką. Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Moim zdaniem to najlepsze miejsce jakie mogłem zapewnić mojemu dziecku. Panuje przede wszystkim dobra atmosfera i opieka jest pierwszorzędna. W razie awaryjnych sytuacji jestem zawsze informowany przez przedszkolankę i to mi się podoba.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zawsze zwracam uwagę na czystość otoczenia gdzie przebywa mo0je dziecko i tu zdecydowanie musze pochwalić przytulny kącik, bo pomieszczenia nie są tylko czyste, ale i kolorowe, które nie powodują u dzieci melancholii. Sama kadra i zajęcia jak naj bardziej na tak.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Miałam przedszkola, które są bliżej położone mojego miejsca zamieszkania, ale zdecydowałam się na Przytulny Kącik, bo miałam ciekawszą ofertę dydaktyczną i u dzieci moich znajomych tam już chodziły. Po prostu dziecko trafiło do grupy gdzie miało już swoich kolegów i szybko się zaaklimatyzowało. Myślę, że na dzie dzisiejszy nie mogłam dokonać lepszego wyboru. Jest świetnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bez wachania daję 5 gwiazdek za całokształt funkcjonowania przytulnego kącika, a zwłaszcza za świetną kadrę pedagogiczną jak i bogaty program nauczania. Po prostu moje dziecko trafiło najlepiej jak mogło.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do przytulnego kącika, bo wspaniale zajmują się dziećmi. Miejsce kolorowe i bezpieczne. Posiłki świetne i świeże. Wychowawczynie miłe. Szkoda tylko, że za moich czasów nie było takich przedszkoli.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do przytulnego kącika trafiłam przez pocztę pantoflowa, bo szukałam idealnego miejsca, gdzie moja pociecha będzie się czuła doskonale i mogła się prawidłowo rozwijać. Teraz widzę, że lepiej trafić nie mogłam, bo dzieciak jest teraz szczęśliwy, ma dobrą opiekę i masę przyjaciół.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przytulny kącik dosłownie spadł mi z nieba, bo po bezrobociu dostaliśmy pracę i możemy spokojnie zostawić Fabiana w dobrych rękach. I spędzać czas w świetnym towarzystwie i pod dobrą opieką personelu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przytulny kącik wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i dlatego zapisałam Tobiasza. Po kilku miesiącach mogę stwierdzić obiektywnie, że synek bardzo dobrze się rozwija i świetnie się integruje z rówieśnikami. Sam kontakt z wychowawczyniami jest bez zarzutu i są super.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo nam zależało żeby w przedszkolu były dodatkowe zajęcia, które dają dziecku nowe możliwości rozwoju. Głownie chodziło nam o zajęcia plastyczne, muzyczne i język angielski. Te punkty to przedszkole spełniało i dlatego zapisaliśmy naszą kruszynkę. Muszę się przyznać, że z wyborem trafiliśmy bardzo dobrze, bo poziom jest wusoki a opieka właściwa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zajęcia w przedszkolu muszą być ciekawe bo córka wraca zadowolona i nigdy nie protestowała. Opłaty nie są tak wysokie, dzięki czemu stać mnie, aby dać dziecku szansę na dobry rozwój i zabawę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie liczyłam ile jest w Katowicach punktu tego typu, ale dla mnie zawsze najlepszym miejscem dla najmłodszych będzie przytulny kącik. Przede wszystkim za świetną opiekę najmłodszych podopiecznych, dbałość, dobrą kuchnię. Dzięki tym przymiotom moja córcia bardzo się rozwinęła, a ma tylko 5 lat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dużo słyszałam pozytywnych opinii o tym miejscu od moich znajomych, których dzieci chodziły do przytulnego kącika. Zapisałam tam moją Marcysię, gdzie się bardzo szybko odnalazła, a kontakt z opiekunkami mam na bieżąco. Ogólnie wszystko co się dzieje, to mi bardzo odpowiada.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przytulny kacik zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Miejsce bardzo czyste, kolorowe i przede wszystkim bezpieczne dla najmłodszych. Dobrzy opiekunowie, ciekawe zajęcia i mnogość zajęć pozalekcyjnych. Dla tego zadowolona jestem, że właśnie tutaj moja Julka chodzi od dwóch lat. Dziękuję i pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Cudowne miejsce dla każdego malucha!Mój Alanek uwielbia tu przebywać a to chyba najlepsza rekomendacja.Gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry klubik!Moje dziecko lubi tam chodzić ze względu na duży wybór zabawek,ciekawe zabawy i konkursy oraz inne dzieci,Tak trzymać dalej1Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

jesteśmy bardzo zadowoleni, synek o wiele lepiej czuje się wśród dzieci niż z nianią w domu, to była dobra decyzja, przedszkole spełnia nasze oczekiwania
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

naprawde nie moglismy lepiej trafic! zlobek i przedszkole super dla naszych dwoch lobuzow :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

dodatkowe zajęcia bardzo atrakcyjne, żłobek przyjazny dzieciom, bardzo fajne sympatyczne opiekunki, dziecko nie płacze jak tam je rano zawożę :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

naprawde przyjazny zlobek i przedszkole, wszystko przystosowane do dzieci i opieka 100% dobra!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

superprzedszkole polecam jak najbardziej wszystkim rodzicom
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

to przedszkole spelnia nasze oczekiwania w 100% dbaja o rozwoj dzieciakow zapewniaja ciekawe zajecia karda jest dobrze przygotowana do pracy nawet z wymagajacymi dziecmi:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Gdy wybierałam przedszkole dla naszej córeczki wiedziałam że to Ona musi się tam dobrze czuć ... na szczęście obie jesteśmy zachwycone !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Fajne miejsce dla dzieciaczków a dorośli są spokojni że ich największe skarby są bezpieczne ! Jesteśmy bardzo zadowoleni !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Super przedszkole dla wymagających ! Polecam !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Przedszkole spełnia nasze wymagania, dobre, zdrowe posiłki, dziecko wraca najedzone, uśmiechnięte i zadowolone. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

panie maja serce do dzieci, super podejscie, corka codziennie uczy sie czegos nowego, spiewa mi piosenki, mow wierszyki, swietny trening spoleczny- dogaduje sie swietnie z innymi dziecmi, a o to najbardziej mi chodzilo, bo jest jedynaczka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

poleciła nam sąsiadka, jest blisko nas, to duży plus, atrakcyjna oferta zajęć, cena dobrana do jakości, panie super, jedzonko też, polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

bardzo dobry punkt przedszkolny, nasze dwa szkraby bardzo zadowolone, cena ok, zajęcia dodatkowe bardzo atrakcyjne dla rozwoju dzieciaków :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Przedszkole i Żłobek Przytulny Kącik? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi