Opinie Przedszkole Krasnoludków. Idziak L.

Opinie

Polecam!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Córka chodzi i jest zadowolona, podobno panie bardzo fajnie się bawią, wymyślają super zabawy. Ja również nie mam zastrzeżeń. Przedszkole robi na mnie pozytywne wrażenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Stała kadra to ważny element tej placówki. W ogóle jest ona ekstra. Fantastyczna oferta zajęć pozwala mojemu dziecku na rozwijanie swoich zainteresowań. Pani Daria jest naprawdę wspaniałą osobą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Rodzinna placówka z super personelem i w bardzo dobrej cenie. Na razie nie mam zastrzeżeń. Odpowiada mi oferta edukacyjna przedszkola i zajęcia przygotowujące do edukacji szkolnej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

To przedszkole jest fantastyczne. Jestem absolutnie zachwycona, że zdecydowałam się posłać tutaj moje dziecko. Plac zabaw oraz bardzo bogata oferta zajęć to ogromne zalety tego miejsca. Kadra ma tutaj znakomite podejście do dzieci. Czesne są tutaj naprawdę bardzo atrakcyjne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem troskliwą mamą i chciałam zapisać moje dziecko do najlepszego przedszkola. Ta placówka okazała się doskonałym rozwiązaniem. Tutaj moje dziecko jest bezpieczne i ma troskliwą opiekę. Dodatkowo codzienna oferta zajęć jest naprawdę bardzo zróżnicowana i ciekawa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dużo zajęć rozwojowych, liczne spotkania z kulturą i na dodatek ciepła, domowa atmosfera. Czego chcieć więcej? Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Miło wspominam okres przedszkolny. Z kadrą dobrze się współpracowało. Przedszkole zapewniło dobry start mojemu synowi, za co serdecznie dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Tę placówkę poleciła mi moja koleżanka. Zajęcia są tu naprawdę różnorodne. Rytmika czy też gimnastyka umysłu są świetnym pomysłem. Także dyżury psychologa dla rodziców są ogromną zaletą tej placówki. Dodatkowo wiem, że moje dziecko ma tu znakomitą opiekę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Serdecznie polecam wszystkim rodzicom tę placówkę. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zapisać tu moje dziecko. Wiem, że ma tu doskonałą opiekę. Dodatkowo panie przedszkolanki potrafią w bardzo przystępny sposób przekazać wiedzę dzieciom. Polecam serdecznie to miejsce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Przedszkole Krasnoludków. Idziak L.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi