Opinie Przetwórstwo Owoców i Warzyw BASIA Barbara Pawlak

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kiszonki jak u mojej mamy! Super i bez grama octu. Co do ogórków małosolne tez bomba!! Sałatkę jarzynową kupuję raz w tygodniu dla mojego 9- letniego syna. Od razu znika zawartość pudełeczka. Serdecznie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Tam jest jakiś sklep?


, opublikowano ponad 8 lata temu

Ogorki rewelacja! Bez octu,dobra chrupkosc.kapusta idealna na bigos
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ogórki w foli tragedia jedna sól! W sałatkach fitness sama kapusta + 2 ćwiartki pomidora i ćwiartka jajka porażka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ogórki w foli tragedia jedna sól. Nawet na zupę się nie nadają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

kapusta pycha! kiszona, i chrupiaca, a buraczki prawidze taki sam sam jak u mojej mamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kapustę zalewają octem! nie polecam!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Maja najlepsza kapusta na swiecie


Czy Znasz Przetwórstwo Owoców i Warzyw BASIA Barbara Pawlak? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi