Opinie Przychodnia Ogólna NZOZ Śródmieście 1

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Ginekolog Godek to bardzo dobry lekarz i lubiany przez pacjentów niestety wiele pacjentek odwróciło się i nadal odwraca od doktora a to wszystko za sprawą tego pani,która odbiera telefony i zapisuje pacjentki .Zawsze brakuje miejsc i nie można się dostać kilka minut po startowej godzinie zapisu brakuje miejsc na cały miesiąc.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Przychodnia Śródmieście

, opublikowano ponad 12 lata temu

Korzystam z usług przychodni już od 2 lat, zawsze umawiam się do lekarza telefonicznie, więc nie bardzo rozumiem opinie powyżej. Może raz zdarzyło się, że miałam trudności z dodzwonieniem się do rejestracji. Jeżeli brakuje miejsc do wybranego lekarza na dzisiejszy dzień wystarczy zadzwonić po godz. 12.00 i zapisują na dzień jutrzejszy - nie spotkałam się z tym w przychodni na Południu, z której korzystałam wcześniej. W przychodni są kompetentni pediatrzy - jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z opieki nad naszym dzieckiem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

TELEFON

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przychodnia na etapie średniowiecza, bez telefonu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

TELEFON

, opublikowano ponad 13 lata temu

PO co im ten telefon niech wyrzucą go przez okno
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

to skandal!!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

próbuję się tam dodzwonić od dwóch godzin i nie mogę to skandal że nie odbierają telefenów od pacjentów gdzie można to zgłosić???
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

przychodnia

, opublikowano ponad 14 lata temu

fakt, dodzwonić się to istny cud. lekarze godni polecenia to pani A. Godek i jej mąż pani M. Maksym, pani Małgosia- położna.reszta katastrofa!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dobrze

, opublikowano ponad 15 lata temu

dobra opieka medyczna. panie w recepcji muszą popracować nad profesjonalizmem.udzielają nie pełnych informacji, co wprowadza pacjętów w błąd.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

przychodnia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Bardzo dobra opieka lekarska! Szczególnie Pani dr Maksym, Pan dr Godek są wyjątkowymi lekarzami, naprawdę godnymi polecenia. Leczy się u nich cała moja rodzina i wielu znajomych i jeszcze nigdy nie zawiedli. Życzyłabym sobie samych takich lekarzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

NIe odbierają telefonu, nigdy!

, opublikowano ponad 15 lata temu

Dodzwonić się do tej przychodni to cud.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Przychodnia Ogólna NZOZ Śródmieście 1? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi