Opinie Przychodnia Weterynaryjna "niedźwiadek"

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Fantastyczne miejsce. Profesjonaliści. Wspaniali lekarze. Uratowali życie mojego pieska. Będę im wdzięczna do końca życia. Nie dość że piesek czuje się świetnie i tryska zdrowiem to jeszcze wygląda prześlicznie. Ania dziękujemy Tobie i całej ekipie że jesteście i robicie coś wspaniałego.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobra Przychodnia, empatyczni lekarze, fachowo i skutecznie oceniają stan zdrowia pacjenta, opieka pierwszorzędna i bezkonkurencyjna. Niech się chowają wszystkie przychodnię wokoło.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam sterylizacje w tej przychodni .. Operowałem swoje trzy zwierzaki i wszystko odbyło sie w jak najlepszym porządku. Zwierzaki czujà się bardzo dobrze. Wspaniali chirurdzy. Brawo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

super miejsce... bardzo dobra fachowa obsługa za rozsądną cene... Polecam !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Super lekarz i przychodnia. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry lekarz

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mogę z czystym sumieniem polecić tą lecznicę i lekarzy tam pracujących. Brawo, oby tak dalej :-)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Przychodnia Weterynaryjna "niedźwiadek"? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi