Opinie Radioman. Sprzedaż i Montaż Radioodbiorników Samochodowych

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

słuchaj ty kolego od naciągaczu od kasy pisze właściciel nie pamiętam takiej sytuacji którą opisujesz warto to zgłosić i uzyskać od ciebie odszkodowanie za szkalowanie imienia wymyślone historyjki nie maja tu miejsca pozdrawiam Radioman
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Super fachowiec i profesjonalnie podejście a montaż głośników wykona każdy przedszkolak podłączać plus i minus
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Naciągacz na kase. Radio kupione na gwarancji, zepsuło sie, nie uznał mi gwarancji. Głośniki kupione dwa tygodnie temu - nie działają. Nie polecam. Nowe radio kupione - nie potrafili sprawnie podłączyć. Lepiej gdzieś indziej kupić i samemu sobie zrobić wszystko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo polecam tego Pana . Zna się na tym i szybki montaż i bardzo polecam!!! najlepiej w Sanoku.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Masakra. Kupiłem nowe radio i pojechałem do wyżej wymienionego radiomana. Montaż miał kosztować 15 zł.W trakcie montażu fachowcy stwierdzili że mam popsute z tyłu głośniki bo nie działają,mimo że na poprzednim radiu działały normalnie . Potem stwierdzili że niepotrzebnie demontowałem stare radio bo teraz nie wiedzą jak podłączyć nowe. Zdziwiło mnie to bo jechałem do fachowców z przekonaniem że się znają na rzeczy i potrafią wykonać tak prostą usługę jak podłączenie nowego radia.W końcu po wielu trudach podłączyli mi radio bardzo tandetnie i stwierdzili że będą działać tylko głośniki z przodu. A jak chce żeby działały tylne to proponują mi nowe ze swojego sklepu Uważam że w tym radiomanie pracują naciągacze i amatorzy którzy kompletnie nie znają sie na swojej robocie.Na koniec pragnę dodać że za swoją pseudo usługę skasowali 40zł. A radio podłączyłem sam w domu i wszystko działa. Nic tylko wysłać ich do programu: Usterka ; albo ;Będzie pan zadowolony; Naprawdę nikomu ich nie polecam omijajcie Radiomana z daleka.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

elektronics

, opublikowano ponad 11 lata temu

TARGOWAĆ SIE TRZEBA MI ZAWSZE 40ZŁ UPUSTU DA RADIO ALAN 109 SPRZEDA ZA 170 ZL ANTENKE ZA 50 ZŁ I HULA JESZCZE ZAMONTUJE I DOSTROI. TO JEST FAHMEN. POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Cena

, opublikowano ponad 12 lata temu

Potwierdzam, strasznie drogo w porównaniu do innych sklepów jaki i aukcji internetowych.(i nie jest to jedyne 10zł)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

radioman

, opublikowano ponad 14 lata temu

e tam,spoko,kupilismy z mezem cb radiio i antene,facet zamontowal zadarmo jakis jeszcze drobiazg dodal,lepiej niz w marketach ceny i ofachowa obsluga facet zna sie na tym,polecam!!!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Masakra

, opublikowano ponad 14 lata temu

Strasznie drogo w porownaniu z innymi sklepami. dlugo sie czeka na montaz a czasem wysylaja do elektromechanika... kupilem glosniki za 800 PLN oddalem samochod i wieczorem jak go odebralem okazalo sie ze glosniki nie pasowaly i wymienili na inne bez wczesniejszego ustalenia ze mna. nie wiesz czy dali tansze i gorsze czy w tej samej cenie... porazka!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

radioman

, opublikowano ponad 14 lata temu

radioman ma przynajmniej bardzo dobrze zaopatrzony sklep,montaz przewaznie zakupionych towarow w cenie i to sie bardzo dzis liczy,a ceny 10 zl na radiach nie maja dzis znaczenia !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

RADIOMAM

, opublikowano ponad 15 lata temu

Radiomam to sklep w którym jest bardzo drogo. Te same produkty w centrum miasta są dużo tańsze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Radioman. Sprzedaż i Montaż Radioodbiorników Samochodowych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi