Opinie Radziszewscy Stomatologia

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pani Katarzyna - cud kobieta. Dziękuję!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dziękuję za tak sprawną pomoc
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pacjenci są traktowani indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Przynajmniej z mojego doświadczenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Byłam ostatnio w tym miejscu na bardzo udanej wizycie stomatologicznej
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Katarzyny Naumowskiej. Personel był bardzo miły i pomocny, a sama Pani Doktor okazała się bardzo profesjonalna i kompetentna. Czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo podczas zabiegu. Gorąco polecam Praktykę Lekarską Pani Doktor Naumowskiej dla każdego, kto szuka dobrego stomatologa w mieście.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Miałem wspaniałe doświadczenie w gabinecie stomatologicznym Katarzyny Naumowskiej. Personel był przyjazny i profesjonalny, a biuro było czyste i nowoczesne. Pani dentystka wykazała się dużą wiedzą i starannością w swojej pracy. Poświęciła czas, aby wyjaśnić wszystko, co robiła i zapewniła mi komfort przez cały proces. Odpowiedziała jasno na wszystkie moje pytania, nie pozostawiając miejsca na żadne wątpliwości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo denerwowałam się pójściem do dentysty, ale dr Naumowska była taka miła i delikatna. Wyjaśniła wszystko, co robiła i sprawiła, że poczułem się naprawdę komfortowo. Moje zęby nigdy nie wyglądały tak dobrze!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Najlepsza Pani stomatolog pod słońcem! Nikt wcześniej nie zadbał aż tak dobrze o moje ząbki
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo polecam, nie znam drugiej tak dobrej lekarki
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pani Doktor jest naprawdę cudowna!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Lekarz jakich mało, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Świetny lekarz!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Chciałabym serdecznie polecić panią dr Naumowską, szybkie i bezbolesne leczenie zebów
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, jedna z lepszych przychodzi w Radomiu jaką udało mi się odwiedzić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam serdecznie Panią Doktor, leczenie poszło w miłej atmoferze i sprawnie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam tą przychodnię zwłaszcza panią doktor Katarzynę Naumowską, leczenie pod mikroskopem uratowało mój ząb
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Radziszewscy Stomatologia? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi