Opinie Ramzi-Samaan Imad, Lek. Med. Spec. Chorób Dziecięcych. Gabinet

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jaki jest koszt wizyty u pana doktora?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Mistrz świata!!! Gorąco polecam. Jeśli straciliście już nadzieję to udajcie się do doktora...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Lekarz z powołania 100 % najlepszy pediatra w powiecie dolnośląskim miły, sympatyczny i otwarty na ludzi i dla dzieci :-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

kiedy i w jakich godzinach przyjmuje Pan doktor? czy trzeba się wcześniej rejestrować? może się coś zmieniło, bo ja 2 lata temu jeździłam z synem do Pana doktora i byłam bardzo zadowolona. Jest to miły specjalista, który zawsze stawiał dobrą diagnozę. Lekarz z powołania. Polecam Pana doktora.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

OPINIA

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry specjalista, w latach 80-90 opiekował się moimi dziećmi Darią i Michałem z bardzo dobrym skutkiem. Diagnozy były trafne a leczenie pewne, skuteczne nie wymagało nawet wizyt kontrolnych. Teraz pojadę na wizytę z moją wnuczką bo do tego lekarza mam wielkie zaufanie. Kazimiera Szemet
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

witam:) od jakiej godziny jest rejestracja?


pediatra

, opublikowano ponad 16 lata temu

Pełen profesjonalizm polecam Pana doktora wszystkim którzy potrzebują pomocy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo dobry lekarz. Przez 3 miesiące chodziłam z 3 letnim synem do lekarza rodzinnego ,ponieważ miał męczący kaszel i słyszałam tylko "syrop i trzymać w domu","miód,cytryna i trzymać w domu" a ile można trzymać dziecko w domu ? a kaszel jaki był taki został...w końcu doktor Ramzi w krótkim czasie doprowadził dziecko do zdrowia.WIELKIE DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE :)


Czy Znasz Ramzi-Samaan Imad, Lek. Med. Spec. Chorób Dziecięcych. Gabinet? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi